Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha egy baba csak...

Nagy baj ha egy baba csak akkor sír ha éhes?

Figyelt kérdés
Mikor megszületett (császár) nem sír még akkor sem amikor a doki megpaskolta, csak amikor fejjel lefelé fordította akkor volt hangja. Pelenkázásnál is síri csöndbe van. eszik alszik eszik alszik. sírni csak akkor ha nincs időben szoptatva ill. etetve. 5 napos kis picurkáról van szó.
2012. dec. 23. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy baj, örülj neki!! Meg hát még nagyon pici, biztos lesznek sírósabb napjai :)
2012. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem sírt soha ok nélkül, örülj neki, hogy ilyen. És igen, azért lesznek majd sírós napok is. Mi most például a fogzással szenvedünk.
2012. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hetes az első napokban nekünk is nagyon csöndes volt, most már azért van hangja:D De én nagyon hülye tanácsokat kaptam rokonoktól, pl. hogy várjam meg míg már sír az éhségtől vagy mert tele a pelusa, mert nem lesz elég erős a tüdeje. Hát az ilyentől a fejemet tudnám a falba verni:D
2012. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért még ne bízd el magad! Az én babám is ilyen volt aztán vagy 3 hetesen kinyitotta a száját. Pont mikor itt voltak a szüleim. Azt sem tudtam mi baja lehet. Addig ő sem sírt.
2012. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!