Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gripe Water-ről mi a véleménye...

Gripe Water-ről mi a véleményetek? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
5 hetes kisbabám nagyon szenved a szelekkel és a kakilással, egyébként minden rendben (állag, gyakoriság), csak nagyon "megdolgozik" érte, éjszaka van hogy nem tud visszaaludni, míg nem kakilt vagy pukizott. Gripe Water-t ajánlották, de úgy tudom az büfiztetésre jó. Kinek mi a tapasztalata?
2012. dec. 23. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a gripe water ha pufi a poci :))) viszont nagyon kell figyelni!!!!!én elküldtem a férjem,mondta is,hogy csecsemőnek szeretne gripe watert és kapott is,majd itthon szembesültem azzal,hogy az nem éppen az volt amit az első gyereknél használtunk majd a dobozát megnézve kiderült,hogy 3 éves kortól adható


[link]

2012. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez a jó, amit az előző belinkelt. Mostanában nem lehet kapni Mo.-n. A fiamnál 3 éve is ez segített, most a lányomnál is próbáltunk mindent (espumizan, infacol, baby calm, colief) de csak a GW segített. Szerencsére anyukám pont ment tesómékhoz Angliába, és hozott 3 dobozzal. A 3-at már csak úgy használtuk, hogy egy nap 2-3-szor adtam neki...


Ha van lehetőséged (ismerős, rokon, bárki) hozass angliából, ha nincs, neten tudsz rendelni, bár ott drága.

Ha nem kaptam volna, akkor a baby calm-ot használtuk volna tovább, azon láttam, hogy valamit hatott egy üveg.

2012. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Angliában élek, szóval könnyen meg tudjuk venni. Még ha annyit meg tudna valaki mondani, hogy minden etetés előtt adjak neki? Vagy mondjuk elég reggel és este?
2012. dec. 24. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor könnyű dolgod van :o) Én az 5 ml-t sokalltam, ezért az elején minden étkezés közben 4 ml-t adtam (nurofenes fecskendővel szívtam fel, és azzal ette meg), majd csökkentettem 3-3,5 ml-re. Majd mikor már láttam, hogy nem fáj annyira a pocakja, volt, hogy kihagytam. Éjjel nem adtam egyáltalán. Ha pedig sírt a hasfájás miatt, akkor csak úgy, etetés nélkül is adtam neki, hátha segít. 3 hónapos korára már alig használtuk. Hogy ettől, vagy nem ettől, amúgy is elmúlt volna nem tudom, de látványos volt a változás....
2012. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!