Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DEBRECENBEN játszóház? Tudtok...

DEBRECENBEN játszóház? Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Titanic játszóház, a Mikepércsi és a Leiningen utca sarkán, az interneten is megtalálod őket.
2012. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont azt nézem! :) 10 hónapossal mennék és nem tudom,hogy ott vannak-e kifejezetten ilyen apróságoknak játékok??

Korhatár nincs kikötve? Én nem találtam még az oldalukon feltüntetve (de lehet elnéztem és ott van az).

2012. dec. 23. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla,hogy lenne korhatár, én láttam már ott picurkákat.Vannak ilyen kis járművek(bébi taxi meg egy két hasonló), fűnyíró azt is tudja esetleg tologatni ha szereti az ilyesmit, kis konyha, van egy kisebb csúszda is azon esetleg le tud csúszni ha fogod a kezét, meg van olyan kis műanyag labdás "medence", de ott mondjuk ott kicsit vigyázni kell nehogy esetleg valaki véletlen megrúgja a picikédet, mert az egyik sarkába érkezik egy csúszda.
2012. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségedet! :) Szerintem ellátogatunk oda,nagyon szimpatikus hely.

Kellemes Ünnepeket Nektek! :)

2012. dec. 23. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit, nagyon szívesen.

Nektek is Kellemes Ünnepeket kívánok!

2012. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a délibáb üzletházban levőt szeretem a legjobban,mert kicsi.úgy emlékszem ott vannak kicsiknek is játékok.a malomparkit nem szeretem,nekem az túl nagy,bár azt is azok csinálják,akik a mikepércsi úti titanicot
2012. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!