Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a lassan 11...

Mitől lehet, hogy a lassan 11 hós fiamnak még nincs foga? És fogzásnak még jelét sem mutatja.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy fogorvossal.ő majd megnézi,hogy a fogcsírákkal minden rendben van e.De már én is halottam ilyenről.nem biztos,hogy problémát jelent.de jo ha megnézi.azzal bajt nem csinálsz.
2009. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak, 1 éves koromban jöttek a fogaim. (Most 30 múltam.) Fogorvos ismerősöm azt mondja erre, hogy na és ha megnézeted mi van, mert ha nincs fogcsira, akkor meg úgysem tudnak mit csinálni. Na de hány fogatlan kisgyerekkel találkoztál már? :) Szóval szerintem ne aggódj, majd kijönnek.
2009. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bnőm fia 5-én lesz egy lves és egy db foga sincs.Az monda a doki h teljesen rendben van.VAn olyan baba aki 3 hónaposan fogzik és van aki csak 1 évesen.
2009. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem igy 1 éves korom után kezdtek el jönni a fogaim!!!!
2009. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!