Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van pihenőszéketek, akkor...

Ha van pihenőszéketek, akkor milyet vettetek és mik a tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni és már napok óta nézem a netet, de tanácstalan vagyok.. segítenétek?

Egy a biztos, talán amelyik hintáztatható is az jobban kihasználható.


2009. aug. 24. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy tök sima fémvázas, használtat vettem vaterán 2000 forintért, nem volt hozzá játékhid, semmi. De igy is nagyon praktikus! Amúgy meg kaptunk külön műanyagból játékhidat, azt, ha kell, fölé tudom tenni. Dönthető a háttámlája és lehet fixálni, hogy ne hintázzon. Szerintem a soktizezres verzió átverés, ne hagyd magad.
2009. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ilyen pihenőszéket vettünk:

[link]


Nagyon szereti a babánk! Egyenlőre ebből is etetem de szeretnénk venni etetőszéket.

2009. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg ezt néztem ki, nagyon tetszik :) a héten megvesszük, v. megrendeljük.

[link]

2009. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is olyan van, amilyet a 3. válaszoló írt! Nagyon szeretjük, bár az én babám a rezgőfunkcióért nem rajong.
2009. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!