Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyori Bagolyvár játék...

A gyori Bagolyvár játék nagyker-ben lehet vásárolni sima fizikai személyeknek is vagy csak cégeknek?

Figyelt kérdés
Tolókaros triciklit szeretnénk venni,vett ott valaki?Mennyiért?
2009. aug. 24. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
én még nem jártam az üzletben, nem is tudom hol van, pedig győr-sopron megyei vagyok. Nincsen honlapjuk esetleg, ahol meg lehet ezt nézni?
2009. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Nagy Imre úton van.Van honlapjuk,de csak jelszóval lehet a termékeket megnézni.Egy régebbi kérdésnél az egyik válaszoló írt errol az uzletrol.
2009. aug. 26. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
hmm, mindjárt rákeresek neten én is, kíváncsi vagyok milyen üzlet ez. én amúgy is nehezményezem, hogy nincs igazán jó játékbolt a megyében, minden játékot a brendonban veszek meg neki, horror árakon. Múltkor voltam a győri intersparban, ott van egy játékbolt. vettem neki egy zenélő zongorát, ami állathangokat ad. mire hazaértem vele, nem működött, elemcsere után sem... kicsit megmérgesedtem az üzletre:-)
2009. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bagolyvár Játékház kft. ez az?
2009. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne írj be semmilyen jelszót, csak kattints a belépés szóra, utána kiirja hogy magánszemély vagy, megint kattints a belépés szóra, és már bent is vagy. érdekes honlap egyébként:-)
2009. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az az,a címet nézd meg.
2009. aug. 26. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
a leírás alapján szerintem lehet rendelni magánszemélynek is akármelyikből 1 darabot is, legalábbis a rendszerük engedi. A céginfo-ban alul van telefonszám,vagy mailcím, esetleg írj nekik, kérdezd meg, hogy csak úgy bemehetsz-e vásárolni magánszemélyként. végülis nyitvatartási idejük van:-)
2009. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jé,tényleg be lehet lépni!Szerintetek jó árban vannak a játékok?
2009. aug. 26. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
néhányat néztem meg, szerintem nem drágább mint máshol, sőt. igazából élőben kéne látni, mert egy kép alapján nehéz így eldönteni, hogy tényleg ilyen játékot akarsz-e. sem leírás, semmi nincsen hozzá. Ha győri vagy, inkább nézz be hozzájuk személyesen szerintem, én ezt tenném.
2009. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldon élunk,de készulunk Gyorbe,ha tudunk,benézunk.Koszonom a válaszokat!
2009. aug. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!