Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet 4 hónapos...

Mi baja lehet 4 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

10 hetes kora óta aludt éjjel, mostanában kb.2 hete megébredt de kezdetben könnyen vissza aludt azonban 4 éjszaka kb. mindíg egy időben hajnal 1-kor ordítva ébred, megetetem, tisztába teszem, picit megnyugszik, de 15 perc múlva ordít tovább, egy ideig ölben csendben van, elszendereg de mikor leteszem azonnal megébred és ordít. Éjjel már fél 4-kor annyira sírt hogy sehogy se tudtam megnyugtatni... Nagyon aggódom nem tudom mi lehet a baj mit csináljak? Persze egész délelőtt alszik ilyenkor...

Boldog karácsonyt mindenkinek!


2012. dec. 24. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fogai jönnek? Vagy talán a pici hasa fáj? Nem ártana megnézetned orvossal, kocogtasd meg az innyét egy kis kanállal, hátha érzõdik, hogy fogai okozzák neki ezt a nyügösséget.
2012. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is fogra tippelek, de ha nem akkor meg lehet nemsokára elmúlik, 4hós kor körül van ilyen.
2012. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A dokihoz már elvittem, meghallgatta a tüdejét, kutacsa rendben nem lázas akkor majd kinövi ez a válasza..

Meg van duzzadva az innye már egy ideje, de ha dentinoxal bekenem akkor is sír tovább. Nagyon hasfájós volt 3 hónapos koráig az visszatérhet????

2012. dec. 24. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ez vissza térhet már előre félek.Borzasztó hasfájós volt az enyém is most kezdtük ki nőni,de jaj ha vissza tér:(
2012. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne is mondd.. rettegek az éjszakától alig aludtam 3 órát az éjjel..
2012. dec. 24. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok. emlékszem mikor megkapta a kislányom a 4hós szurit, nekünk úgy tűnt, akkor indult be a fogzás. mivel a szuri után 10 napig sírt meg nyügizett elvittem dokihoz hátha kezdődik nála valami betegség. azt mondta semmi gond lehet hogy a szuri de ő úgy látta (meg én is) hogy megvan duzzadva az ínye nemsokára fog lesz belőle. na most ott tartunk hogy 8 hónapos múlt most bújt ki a két alsó foga. nem tudom akkor miért volt megduzzadva az ínye de semmi nem lett a fogból.
2012. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:

Nem szopizik? Azzal szerintem könnyebben megnyugodna.

Én is fogzásra tippelek. Illetve arra, hogy a nappali ingereket így dolgozza fel.

2012. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tápszert kap, nincs tejcsi. Remélem nyugodtabb éjszakánk lesz ma...
2012. dec. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!