Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok bodyt?...

Meddig használtatok bodyt? Amig a pelust kell tartani? Mekkora a legnagyobb méret ebből?

Figyelt kérdés
nekem már 20 hónapos a fiam,de szeretem,ha tartja alul a pelust valami-ill melegiti.persze nem nyáron.ti meddig használtátok? nagyobbakon már bénán néz ki?mekkora a legnagyobb méret?
2009. aug. 24. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem 3,5 éves a fiam, és van bodyja-nem néz ki egyáltalán bénán! 98-as méretet hord. napközben nincs rajta, éjszaka aludt ujjatlanban, és télen hordta ruhaként, de akkor már pelus nélkül volt napközben.

valószínű, hogy most télen is fogok ráadni, mert a dereka így egyáltalán nincs kint, és ez a fontos!

2009. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én, amíg lehet rá fogom adni, főleg télen, szerintem nagyon jó találmány ez a body, most még a pelenkát tartja, később viszont nem fog kifázni a kis veséje, mert nem lesz kint a dereka a nadrágból, én nagyon szeretem, még nekem is van télire, pedig én már felnőtt vagyok :)


Nem néz ki bénán.


11 hós kislány anyukája

2009. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi már kb. 7 hós kora óta nem használjuk. Arra mindenesetre ügyelek, hogy a dereka ne legyen kint. Nekem nem tetszik nagyobb gyermeken, ezért nem is hordjuk, illetve 86-os méretet hordunk és ekkora méretben már elvétve lehet bodyt kapni, legalábbis én nem nagyon találtam. Ez is olyan egyéni dolog szerintem, mint az, hogy egy nő szoknyát hord e vagy nadrágot. Szóval ha szerinted jó, neked tetszik, akkor hordjátok nyugodtan. :-)
2009. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 27 hónapos de csak télen használunk body-t,idén is biztos veszek neki mert a polókból állandóan kilóg a dereka.Szerintem max méret 92-98as,de ez nem tudom biztosan!Amúgy szerintem nem béna,PRAKTIKUS és ez a lényeg!
2009. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen-akkor ezek szerint van nagyobb is.ha nem divatbemutatóra megyünk,akkor ráadom én is
2009. aug. 24. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam 15 hós, és mi is használunk bodyt. Én nagyon szeretem, mert ebből biztos nem lesz kint a dereka. Egész nyáron bodyba aludt.

A Brendonban 56-104-es méretig lehet kapni. Mi 86-ost hordunk.

[link]

2009. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük a bodyt, pont azért, mert védi a derekát, hogy meg ne fázzon. Nyáron meg egy rövidgatyával ugyanolyan menő, mint egy póló. Hiszen a bodyk közt is vannak nagyon vagány kis mintás darabok!

Annyi a gond - mivel már én is körüljártam a nagy méret témát - hogy max. 86-osig van általában a boltokban. Viszont a múltkor az Aldiban, illetve a C&A-ban volt nagyobb méret is, így tudtam ott venni, 92-eset és 98-104-es méretet is. A Tescoban, Coraban nincs 86-osnál nagyobb (=ott ezt feleltetik meg a 2 éves kori méretnek is).

2009. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 104-es a legnagyobb létező méret, de kevés helyen lehet kapni. Gondolom nem véletlenül van ekkora is, van rá igény.
2009. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is
2009. aug. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!