Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak születése óta...

Kislányomnak születése óta tortyog az orra. Olyan, mint ha meg lenne fázva, de nincs. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
28.-án lesz 2 hónapos
2012. dec. 25. 21:38
 1/4 Adilari ***** válasza:
Én is így voltam,azt hittem meg van fázva(1 hónapos)szóltam doktornőnek aki felírt egy olyan orrcseppet(gyógyszertárban készítik 200 ft)amitől tüsszög!2-3 napig adtam neki napi 3x1 cseppet és azóta minden jó!
2012. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez, de a Fiamnak attól kezdve, hogy 3 naposan hazahoztuk a kórházból kb. 1/2 éves koráig minden áldott este és sokszor reggel is ki kellett porszívózni az orrát, mert annyira szörcsögött, fújtatott ... Nagyon rossz volt, mert már újszülöttként is kész kínszenvedés volt az orrszívás, de aztán elmúlt magától.
2012. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szortyog. Az anyatejtol! Volt, hogy folyt ki az orrabol, mikozben evett :). Teljesen normalis, nem kell aggodni miatta. Mi ha porszivoztuk nem jott semmi, ebbol latszik, hogy nincs tele az orrocskaja. Csak ahogy sok tejet nyel a garat es orrjarat osszekottetese miatt bekerul az orrba is.
2012. dec. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő amit az utolsó írt, mi is szortyogunk de nem csinálok vele semmit.
2012. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!