Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy az Infacoltol...

Lehet, hogy az Infacoltol nincs széklete több napja a kislányomnak?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos kislányom anyatejet eszik, kapja a Colief cseppet, hasfájós, ezért adok neki szinte minden étkezésnél Infacolt! Hétfőn volt utoljára széklete! Eddig 5 nap volt a max, amíg nem kakilt! Most olvastam, hogy lehet, hogy az Infacol fogja meg a kakiját!

Van erről tapasztalatotok?

Kamilla tea segíthet (cukor nélkül)? Mennyit adhatok neki a kellő hatás érdekében?



2012. dec. 21. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is az Infacolt használtuk,de minden nap volt kaka.Biztos,hogy ez is mint minden más BABAFÜGGŐ
2012. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 6 hetes,néha adom az infát.Neki sincs mindennap széklete.Anyatejes +esti 1 tápszer.4 naponta kaki,a védőnő szerint jól hasznositja az anyatejet.engem sem nyugtat meg.Második babám,de elsővel mindennap volt kaka.A kamillás tea 100ml 1 kiskanál cukorral,hatásos lesz.igaz picit utána ment a hasa.Nem várok 4napnál tovább a kakival.
2012. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hós, anyatejes. 2-3 naponta kakil csak. Több orvos mondta,h teljesen normális, h nincs mindennap.
2012. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Eleinte, mikor ezt nem tudtam, h normális-e, meghőmérőztem, és azzal beindult neki.Én sosem adtam neki semmi mást a tejcsin kívül.

2012. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kisfiam fél évig csak anyatejet evett és minden nap többször is kakilt, de tudom, hogy normális, ha 4-5 naponta van széklete egy anyatejes babának! Mivel a kislányomnak fájdogál a hasa, ezért gondoltam, illetve tapasztaltam hogy ha több napig nem kakil, akkor kevesebbet eszik, sokkal nyűgösebb, többet kínlódik a hasfájással.

Azt hiszem bevált, hogy ha kevesebb Infacolt adok neki, akkor 1-2 naponta lesz kakija! Lassan 3 hónapos lesz, így reménykedem benne, hogy el fog múlni a hasfájós időszak!

2012. dec. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!