Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek 21. -én...

Van itt olyan akinek 21. -én született a babája?

Figyelt kérdés
Írnátok róla milyen a babátok,mennyivel született,mennyit eszik,alszik stb...
2012. dec. 26. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
egy ilyen pici babának még nem ált be szinte semi nadjából csak alszik de aki most szült plusz az ünepek anyi a látogato és a tenivalo hogy ide nem hiszem most fog irni. :) kellemes ünnepeket.
2012. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Négy évvel ezelőtt december 21-én született. 3000g, 51 cm volt. Ilyenkor még a kórházban voltunk, evett, aludt (emlékeim szerint pár naposan kb 30g-okat evett). Nyugodt baba volt, az is maradt később is. Most már sok jelzővel illethetném, a nyugodt nem tartozik közéjük. De kiegyensúlyozott, rettentően okos és nagydumás kisfiú. :)

2012. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!nekem 6 évvel ezelőtt,dec.23-án született a lányom:-)Császármetszéssel,12 óra 55 perckor érkezett,4330 grammal és 49 centivel.Dec.28-án jöhettünk haza,úgy hogy az első karácsonyt a kórházban töltöttük.Ott nagyon jó baba volt,3 óránként evett,és aludt.Mostanra nagylány,szerencsére egészséges,okos csajszi:-)Neked 21-én született a babád,kedves kérdező?Kellemes Ünnepeket kívánok!!!Üdv:Tamy
2012. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!