Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A házilag készített babaételek...

A házilag készített babaételeket hogy tudom tárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 és fél hónapos a lányom és én szoktam neki főzni, viszont mindig többet sikerül csinálnom, mint amit megeszik 1 étkezésre. Tegnap csináltam alma-krumplit ami megmaradt beraktam a hűtőbe, ma oda adhatom neki? Déli étkezésnél eszik főtt kajcsit, mikortól lehet neki adni egy nap több étkezésre is?


2012. dec. 27. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, odaadhatod neki. Szerintem, ha szépen eszik ebédre már céklát, répát, krumplit, meg ilyeneket akkor nyugodtan kiválthatod a tízórait is. Ott nálunk nagyon bejött a turmixolt gyümölcsök. Teljesen péppé lehet pürésíteni. És utána az uzsonna. Nagyon szerette a sütőtököt, almával, banánnal. Igaz most úgy hallottam, hogy a banánt nem ajánlják korán bevezetni. Én mindig főztem a babámnak, imádta. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok, ha tudok.
2012. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi eddig a sütőtök-almát ettük, a héten kezdtük el a krumpli- almát. Jövőhéten nem tudom mi legyen a következő. Én is gondoltam céklára, csak nem tudom mivel keverjem neki.
2012. dec. 27. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit korai ilyen gyorsan váltogatni neki az ételeket. Anyatejes vagy tápszeres a kicsi?
2012. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres 2 hónapos kora óta
2012. dec. 27. 11:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Doktornőnk mondta hogy hetente váltsak.
2012. dec. 27. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szerintem is váltogathatod hetente. Nálunk nem volt gond. Én mindig úgy csináltam, hogy az új ízeket, például most a céklát mér a héten vasárnap 2-3 kanállal adtam neki főzve. Ha nem volt semmi gond, akkor másnap azt kapta. Céklát, krumplival főztem, később egy kis rizst-és husit is kapott bele, mikor már lehetett. A céklánál lehet, hogy piros lesz a pelenka, mert megszínezi a pisit is.
2012. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!