Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekemet rossz szociális...

A gyerekemet rossz szociális körülményeink miatt el akarják venni tőlünk! Ki fogja ezt végleg eldönteni? és mit kell tennem hogy ne vegyék el? Van valami támogatás erre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
100%

kedves Kérdező!

Úgy gondolom,ha már segítséget kérsz leírhatnád,hogy mi a konkrét probléma a helyzetedet.

Ha nincs ivóvíz,és áram sem mindig akkor igen elveszik a gyereked,de gondolj bele,h ezekre nincs pénz honnan lenne pénz babakelengyére,ételre?

Ebből indulnak ki.

Azt javaslom menjél anyaotthonba még kicsit összeszeditek magatokat.

Nincs semmilyen segítséged?

2012. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerűen nem létezik, hogy aki rendes jövedelemmel rendelkezik, az nem tud fenntartani és élhetővé tenni egy 1 szobás házat, amiben nincs víz, és áramra is csak néha telik.

Vannak lakásfenntartási támogatások, kérhetsz tartásdíjat.


Hogy MIÉRT élsz így, arra nem adsz választ, csak megsértődsz azon, hogy nem a kedvedre való válaszokat kapsz.


Gyereked meg még nincs, szóval ne csinálj úgy, mintha tudnád, hogy mivel jár a nevelés.

(nekem van, és egyedül vagyok velük, mielőtt még engem is meggyanúsítasz, hogy nekem sincs, ezért nem értelek meg)


Menj be az önkormányzathoz, és érdeklődd meg, miben tudnak neked segíteni.

2012. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami vidéki tanyán él, ahol erre nincs lehetőség, gondolom emiatt nincs vezetékes vizük, és előre vásárolt árammal vannak.
2012. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
67%

Nos kérdező? A felajánlásra semmi reakció?


Amugy ha nincs bevezetve viz, nem engedik haza a korházból - elvileg.

Láttam már hogy apuci közterületi csaprol hordja a vizet, 3 gyrek+ újszülött otthon. Had ne mondjam hogy milyen fajta emberek ezek

2012. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam aki felajánlotta a glettanyagot,festékeket és tisztítószereket.

Nekem sem reagált kérdező,privátban sem.

2012. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
Ohh nem én ajánlottam, fsak érdekesjek találom hogy nem válwszolt
2012. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban, ahol én voltam, amikor megszületett a kisfiunk, volt 1-2 anyuka, aki ilyen gondokkal küszködött, mint te. Csak annyit tudom, amennyit ott hallottam, napokon át húzódott az ügyük, kiment hozzájuk a gyámügy a védőnő javaslatára, és feltételeket szabtak. Azt mondták nekik, hogy addig nem vihetik haza a babát, amíg nem lesz megoldva az adott probléma. Az egyiknél pl az volt a gond, hogy ott laktak a nagyszülők is, és a nagyapa agresszív alkoholista volt. A feltétel az volt, hogy kiadják a babát, ha vagy a nagyszülők költöznek el onnan, vagy a babás pár. Végül a nagyszülők albérletbe mentek. Nem tudom, utána mi lett velük, lehet az is, hogy vissza költöztek, és leválasztották a házrészt a fiataloknak, arról is szó volt akkor. Mindenesetre végül mindkét anyuka haza vihette a babáját.

Próbáld te is megoldani a gondodat, és ne add fel, harcolj érte!

2012. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Én is tudok segíteni.
2012. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
100%

Én is furcsállom,mert ha tényleg annyira akarna javítani az életkörülményein,akkor minimum azt írta volna,hogy köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált,mennek a privátok.

Személy szerint egy ilyesmi üzenet vártam:

Szia!

Köszönöm,hogy próbálsz segíteni.

X településen élek.

Üdv: X Y.

2012. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem úgy tűnik, mintha a kérdező égne a tettvágytól, h jobbra fordíthassa a helyzetüket. Remélem, nem engedik haza a babát a mocskos putriba, ahol se víz, se áram. Nem nélkülözhet amiatt, mert a szülei nem elég, h lusták, tehetetlenek, mellé még ostobák is, mert ha tudom, h nyomor van a köbön, nem vállalok gyereket.


Teccikérteni?

2012. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!