Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekemet rossz szociális...

A gyerekemet rossz szociális körülményeink miatt el akarják venni tőlünk! Ki fogja ezt végleg eldönteni? és mit kell tennem hogy ne vegyék el? Van valami támogatás erre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
87%
Jaj vegyétek már észre valami tini unatkozik a téli szünetbe és kamukérdéseket írogat ki....
2012. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
hát igen ha annyira kellene neki a segítség akkor írt volna!vannak itt akik tudnának segíteni!
2012. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

remélem kamu.Bár a baba érdekében valóban jobb ha nem engedik haza.


Ismerek egy családot,ott anyuka leszázalékolt (nem egészen 100-as)apuka is sötét mint az éjszaka.A lakás lepukkant,de van náluk víz,villany ,fűtés.Mindkét gyereket haza vihették .Ma már 10-12 éves "nagylányok"

2012. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Ez nem te vagy véletlenül?

2012. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
Itt többen nem tudják, hogy mi is a helyzet ilyen esetben. Valójában vagy nem szól a védőnő a körülményekről vagy ki sem megy ilyen helyre, mert tudja mi vár rá. Nos én ismerek olyan családot ahol nincs sem víz (a falu közös csapjáról hordják a hideg vizet) sem pedig villany, mert lopták lebuktak és most hatalmas összegű büntetés az ára a visszakötésnek. Nem vették el tőlük a gyerekeket. A két lány rendesen jár suliba tiszta ruhában.Ennyi a lényeg állítólag.:(
2012. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés vagy tényleg kamu, vagy a kérdező sem tudja saját magáról, hogy mi az ábra.

A kérdésben még többes számban beszél, majd egyedül álló, majd van pénze, aztán nincs pénze, van áram, nincs áram.

Én rettenetesen amellett vagyok, hogy egy gyermeknek az édesanyja mellett a helye, na de nem minden áron.

Ha a kérdés nem kamu, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy annak a babának jobb lesz máshol........ahol meleg van, ahol áram van, ahol nem egy putriban kell felnőnie.

2012. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
54%
Az nem igaz, hogy elveszik!Az utcánkban-mindenki örömére-beköltöztetett ingyen!!!!! az idióta Önkormányzat egy 12 gyerekes retket.A járda előttük járhatatlan, beilleszkedni nem tud a mocsok, az állatai állandóan kint vannak az utcán, a már megkopaszodott kutyája jár-kel velük nincs víz bevezetve ergó ingyen hordják a vizet a sarki kútról.Az egyik gyerekét felcsinálták most szült és itt hurcibásszák a gyereket már tehát nem vették el tőlük, sőt erről szó sem volt!1 szobában lakik az összes retek!Ja,és ők nem hiper pigmentáltak de legalább olyanok...Ez a kérdés kamu!Ámen!
2012. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy kamu. Ha igaz, az is lehet, hogy azért nem ír, mert nem jutott net közelbe. Írta még az elején, hogy nincs internet és hogy nem otthonról netezik.

Kérlek kedves kérdező, írd meg pontosan, részletesen, hogy mi a helyzet. Mert ha csak csepegteted az infókat, mi nem tudjuk kitalálni mi van, ezért sokan csak találgatnak és ebből vannak a sértegetések és sértődések. Sokan vannak itt, akit tényleg szeretnének segíteni.

2012. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem..Csak nagyon indokolt esetben veszik el a gyereket az anyjától,és ha valóban élhetetlen körülmények között laksz,a védőnővel tudnál beszélni a lehetőségekről,sokan írták az anyaotthont,az miért nem jó? Rengetegen akarnak itt segíteni neked,ne szégyelld,fogadd el,ha azt akarod,hogy veled legyen a babád. Egyébként tényleg nem értem,a védőnő nagyon sok lehetőségről tud és köteles is tájékoztatni ilyen esetben,hogy hová lehet fordulni.
2012. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!