Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám szinte egész...

3 hetes babám szinte egész nap enne?

Figyelt kérdés
Pár napja hajnalban már mintha gügyögne, krákogna,hangokat ad ki. Mindenre felébredek,alig alszom. Ma már délelött 11 óta próbálom altatni,nem sikerül, max egy fél órára. Sír, ráteszem cicre,megnyugszik, kb 15 perc után leveszem,mert azt hiszem bealszik végre, de ahogy leveszem, 1-2 perc és rákezd megint. Hagytam egy 5 percet sirni, majd visszaraktam,mert nem nyugodott meg. Kb fél órát tudtam most aludni vele, amig megint el nem kezdte... Miért csinálja ezt? Cumit is aztam, nehezen elfogadta, de percek múlva mindig kilökte, és sír megint, viszaadom neki,de megint kilöki...
2012. dec. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a hasa fáj és a cicizés megnyugtja. Olyan nem lehet hogy egész nap éhes kivéve ha nem elég tápláló vagy nem elég a tejed.
2012. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bogarszemu válasza:
mi is ebben a szituban voltunk. Szukseges hozza: valaki roppant eros idegzettel, 3 ora, egy kis tea. Komolyan nekem ez valtotta meg a vilagot, edesanyamnal maradt 3 oran at, aki egy kis tejust adott neki ha nagyon sirt, a 3 ora elteltevel magatol helyreallt a rend. Proba szerencse. Akkor vagj bele ha mas dolgod van hogy kibird azt a par orat..
2012. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az enyem is detto ilyen. De rajottem h nem eleg a tejem azota este fele kap tapszert is es minden ok
2012. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!