Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babaja szinte egesz nap cumizott?

Figyelt kérdés
10 honapos lesz a babam. Ha elveszem töle a cumit, akkor vagy a mutatoujjat szopja vagy eppen ami a kezeben van. Nem ragja, hanem szopja, tehat nem a foga jön. Kb.1 honapja csinalja ezt. Elötte csak elalvashoz kellett neki. Többször probaltam, hogy elveszem napközben, de ilyenkor rettentö nyügösse valt. Mit csinaljak? Hagyjam cumizni? Illetve összefüggesben lehet azzal, h nemreg hagytam abba a szoptatast?

2012. júl. 24. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagy cumis, és én is az voltam kiskoromban. Biztos van összefüggés. aközött, hogy nem rég maradt abba a szoptatás. Én hagynám neki, bár én nem vagyok abszólut cumi-ellenes.
2012. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add neki , ha ennyire szereti. A fiam volt nagy cumis, de kb. 2,5 éves volt, amikor jött a "mese" hogy nagyon elrágta (ami igaz is) és ki kell dobni. Jó, kidobhatod-mondta és végignézte, h az imádott cumija a kukában landol...(No mikor nem látta gyorsan ki is vettem, mert hááátha...) 1-2 napig kereste, de mondtuk neki ő már nagyfiú, nem kell neki cumi! És megértette! Ezt csak azért írom, mert el lehet hagyni idővel a cumit!
2012. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, a következö kerdesem az lett volna, hogy mikor es mennyire nehezen sikerült megvalni töle.:)
2012. júl. 24. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi a babód. Hagyd csak, ha kell neki, akkor cumizzon.

Nekem a kisfiam volt ilyen, egész nap a szájában volt, és 2 éves volt, amikor elvitte a cica. Nekem és apának nem sikerült leszoktatni. Anyukáméknál voltunk egyik nap, és a fiam kint játszott a kutyával, cumi nélkül. Amikor bejött ebédelni, akkor kereste a cumit, a papa közölte, hogy elvitte a cica. Ennyi volt, onnantól kezdve nem kellett a cumi.

Érdekes egyébként, hogy vannak ennyire cumi-függő babák, és olyanok is -mint pl. a kislányom-, akiknek egyáltalán nem kell. :)

2012. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves múlt a kisfiam és még mindig cumizik. Én is mindig megpróbálom elvenni, de kéri és keresi. Azt mondták, hogy ezt mi hiába akarjuk erőltetni, majd leteszi magától. Már nem is akarom, főleg most, hogy jönnek a rágófogai, mert nagyon rág. Egyébként szerintem simán lehet, hogy a szopit helyettesíti vele.
2012. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!