Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gremese vagy Liliputi megkötős...

Gremese vagy Liliputi megkötős Mei Tai a jobb?

Figyelt kérdés
Illetve aki használ mei tai-t a babát elől kifelé nézve is bele lehet kötni?Nem találtam róla videót.
2012. dec. 28. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Gremese van és nagyon szerettük! Lassan 2 éves a lányom, már nem használjuk egy ideje, de tavasszal születik a kistesó, biztos, hogy újra elővesszük. Amíg pici volt a hasamra kötöttem, de sohasem kifelé, úgy nem is javasolják. Max. 5 perc után mindig el is szundizott rajtam, imádtuk. Mikor már nagyobb és nehezebb (és emiatt elöl már nem tudod hordani, mert leszakad a derekad), akkor a hátadra is tudod kötni és ott már ő is nagyon jól elnézelődik benne. Gremese honlapján találsz videókat a megkötésről. Régen legalábbis voltak fent. A liliputit nem használtuk, arról nincs személyes tapasztalatom, de képek alapján anno nekem a gremese tetszett jobban (masszívabbnak, strapabíóbbnak tűnt és nekem kinézetre is dizájnosabb volt). Persze azóta lehet változott.
2012. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb a gyereket soha nem kötjük úgy ,hogy kifelé nézzen! Nekem még csak rugalmas kendőm van Liliputiból,de nagyon bevált. Jó minőségű ,valószínű a mei tai is az lesz. Szóval én azt fogok venni.
2012. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek volt Liliputi mei tai-ja, de nagyon nem szerette. Vágta a vállát meg a gyerek lábát. A másik márkát nem ismerem.
2012. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gremese van, ez párnázott a vállaknál és a baba lábánál is, úgyhogy ez nem tudja vágni a lábát. Nekem a gremese jobban tetszett, mint a liliputis.

---

Kifelé nem szabad hordozni, mert a gerince természetellenes pózt vesz fel. És pszichikailag is megterhelő a babának.

2012. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!