Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs ötletetek hogyan barátko...

Nincs ötletetek hogyan barátkozhatnék más anyukákkal? Pest megye.

Figyelt kérdés
Mióta a férjemhez költöztem,nem nagyon tartom a kapcsolatot a barátaimmal,mert messze vannak(így sem volt sok). Megszületett a babánk és olyan jó lenne másokkal is beszélgetni,találkozni...sokat egyedül vagyok a babámmal itthon és nagyon rossz. :( Sétálni is egyedül viszem. :(
2012. dec. 28. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Játszótéren? mondjuk majd inkább a jó idő beköszöntével érdemes.

Én pest megyei vagyok, hasonlóproblémával, ha gondolod írj privit hogy merre laksz. Én nagyon kis faluban lakok, alig vannak kisgyerekesek, mondjuk nekem már 2 éves a fiam

2012. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd játszóházba a gyereket! Vagy baba-mama tornára, esetleg úszásra.
2012. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én lányom 1.5 éves nagyon barátkozós, írj privibe ha gondolod. én 24 vagyok
2012. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél éves a lányom, mint az utolsónak :) Viszont pest megye elég nagy, így nehéz lesz ismerkedni. Esetleg tanácsadáson?
2012. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,majd csak lesz valahogy.játszótérre majd maximum nyáron már tudom vinni.Játszóházhoz még kicsi.Tanácsadásra nem nagyon járunk,a védőnő jön ki hozzánk havi 1x. Néha megyek csak be megmérni a kislányom...
2012. dec. 28. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, te milyen játszóházhoz laksz közel, de az a jó játszóház, amiben a legkisebbek is már jól érzik magukat! Esetleg menj távolabb, szállj buszra. Nem ördögtől való, ha utazni kell ahhoz, hogy társaságotok legyen!
2012. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem társaságg kell,hanem barát,akivel mehet sétálni ide-oda,megbeszélni a baba dolgokat stb.... nem hinném,hogy ha utazok több km-ert,akkor pont olyan anyukák lennének ott,ahol én lakom.Egyébként szerintem pár hónapos gyereknek nem kell játszóházba lennie...
2012. dec. 28. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Szoktál látni más kisbabás anyukákat séta közben? Esetleg olyanokat, akinek már nagyobb (2 év körüli) gyerekük van? Ha jönnek szembe, mindig mosolyogj és köszönj, érdeklődj a másik baba felől.

Engem is megállítottak más anyukák, amikor 5 hetes kislányommal sétáltam.


A legjobb példa a szomszédunk, 1 éve költöztek ide, de pár hónap alatt több babás/kisgyerekes ismerősük lett, mint nekem, aki 32 éve lakom itt. Tulajdonképpen szerintem a környéken lévő összes ilyen családot felfedezte. Ő, ha mentek a kisfiával az utcán, és találkoztak valakivel, mindig valahogy szóba tudott elegyedni, ma már ő sorolja, hogy hol laknak még kisgyerekesek, én meg csak lesek. :-))

2012. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? És nem fognak hülyének nézni? :)
2012. dec. 28. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!