Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a 15 hónapos...

Lehet baja a 15 hónapos lányomnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ma pucoltam neki körtét meg barackot és nagyon gyorsan befalta a körtét néztem is mivel nem egy nagy evő a lányom.

A körtét amit 1-2 falatot meghagyott bekaptam utána és olyan penész íze volt,hogy az csak na!

Pedig pucolásnál nem éreztem rajta!

Ilyen penész és dohos íze volt!

Ugye nem lesz tőle baja?


2009. aug. 25. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem esetleg hasmenése lesz, de ha nagyon aggódsz hívd fel a gy.orvosotokat.

2009. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy max hasmenése lesz tőle. Olyan baja nem lehet egy gyümölcsnek, hogy gond legyen belőle. Valószínűleg poshadt volt, lehet, hogy az üzletben hűtőben tárolták, mielőtt kitették a polcra. attól szokott ilyen fura íze lenni a gyümiknek, de ettől annak baja nincsen! szerintem ne aggódj!
2009. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Ez az én formám a drága kis tündérem akkor eszi meg a gyümölcsöt ha penész íze van! :)

2009. aug. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!