Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy a következő...

Honnan tudom, hogy a következő méretű pelusra kell váltanom?

Figyelt kérdés
Ha nem ér már a köldöke fölé elöl és a derekánál sem?
2012. dec. 28. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez sokmindentől függ, barátnőm kislánya kis husis neki a combjára szűk lett a pelus, bevágott, így egyértelműen nagyobb kellett. Nekem iszonyú vékonyak a fiaim és a kisebb most 17 hónapos 10 kiló és 87 cm. Rá méretben még mindig jó a 3as pelus viszont nem bírja már el a pisi mennyiséget így 4esre váltottunk pár napja. Pelenka fazontól is függ mert a pampers pl. alacsonyabb fazon és az nem baj ha köldök alatt van, de amelyik magasabb fazon annál ha már köldök alá kerül a derékrész akkor már valószínű derékban se ér körbe.
2012. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont pempers van itthon, 2-es méret, kaptunk vagy 200 db-ot, azt használjuk, de félek,hogy kicsi lesz rá,mire a végére érünk.
2012. dec. 28. 16:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Az egyes válaszolótól kérdezném: Nem írtad el a gyerek méretét? Az enyém 3 hós és most 7 kg és 65cm. Nem tápos.Mi most kezdtük a 4-st használni, de csak 2 csomagot vettem(megapack)aztán 4+-t 1 csomaggal.
2012. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem nem írtam el:))a 3 as pelusokon 5-8 vagy 5-9 kiló van mégis mivel hosszú vékony a fiam ( a nagyobbal is így volt) így simán jó a 3as. Tényleg. Nem 4 es és nem 4+-os :)
2012. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 vagyok újra lehagytam egy mondatot, szóval a lányom az nekem is 3 hósan volt 7 kiló és 70 centi.Hát nem egyformák a gyerekek.:)
2012. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as kérdező megkérdezhetem hogy miért fontos a pelusnál hogy tápos vagy nem tápos?


Onnan tudod hogy kezd már kicsi lenni rá a pelus ha érzed a combjánál hogy túl szoros, látszik mikor cseréled a pelust hogy ott a "nyoma".

2012. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Tápos elméletileg többet kakil. A tápban több a ballasztanyag,míg az anyatej szinte minden része hasznosul. Tapasztalat.
2012. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
első vagyok újra (ígérem utoljára:)) nekem mind a 3 csak anyatejes volt mégis 2 minden pelusba termelt még 4-5 hósan is, a harmadik meg már 1-2 hónaposan is max. napi 1-2 szer...
2012. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja értem... A combjánál még nem kicsi, de félek, hogy másfél hónapot már nme lesz jó neki ez a méret, és így nem akarom megbontani a 2.óriás csomagot...

Az enyém anyatejes, és naponta kb 5ször kell cserélni neki a pelust...

2012. dec. 28. 18:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi Huggiest használunk már lányom újszülött korától. Most 9 hónapos, 4es méretet használunk. Én mindig akkor váltottam mikor már nagyon a pelus szélére kerültek a tapadócsíkok. De pl. a 3asról akkor váltottam 4esre mikor azt vettem észre, hogy bodyt mosok reggelente.Hátul rendszeresen kifolyt a kaki..:)
2012. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!