Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok hordozòkendőt?

Ajánlanátok hordozòkendőt?

Figyelt kérdés
Olcsò legyen és ujszülőtt kortòl használhatò. Nyári baba lesz

2012. dec. 28. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Liliputi rugalmas kendőm van, én meg vagyok vele elégedve.
2012. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van Liliputi rugalmasom, és szintén szerettem, de nekem nyáron hordhatatlanul meleg volt (az összes rugalmas, főleg mert azzal csak többrétegűt lehet kötni).


Én egy sima Nandu-t vettem a vateráról használtan 3.000-ért, az melegben nekem jobban esett. A Nandu különben nem a legjobb minőség (az én kezemben több mint 10 különböző márkájú/anyagú hordozókendő is megfordult, szóval van összehasonlítási alapom), de én szerettem.

2012. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Nandu van és szeretem nagyon, de ha lesz még gyerekünk, egy Zsömbire beruházok. Szerintem használt kendőt vegyél, mert az már be van törve és persze olcsóbb is :)


Egyébként sok helyen lehet bérelni is kendőket!

2012. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használt betört kendőtvegyél!


Én a dydimost vagya lanát javaslom,ha rendszeresenhordozol/nál!


Nekem az elsővel egy amazonasom volt, (megegykölcsönnandum) hát mikor kipróbáltam a másodikkal egylanát/dydimost ég és föld a különbség!

Mondjuk a 7 hós 10 kilósomat csakkendőbenhordom,nem hasznlunkkocsit!A nandu durvaezekhezképest

2012. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Betört, használt Didymos szövött kendőt ajánlok:). Mekkora vagy? A méret miatt kérdezem.

Ha személyesen tudsz találkozni az eladóval, akkor betört Nandu is jó lehet, de azt mindenkép tapogasd meg vásárlás előtt, nagyon ingadozó a puhaságuk.

Ha egyetlen hordozót szeretnél használni újszülött kortól tipegő korig, akkor szövött kendőt ajánlok elsőre is. Ha könnyebben kezelhetőt szeretnél a picurkához, majd később, mondjuk hátra tételhez másik hordozót, akkor elsőre egy karikás kendőt, majd később ráérsz beruházni "hosszú" kendőre.

Ha van kedved, akkor ezeket a cikeket olvasd el:)

1. a kendők szövéséről(miért nem mindegy, miből van):

[link]

2. újszülöttek hordozásáról:

[link]

3. újszülött szövött kendőben:

[link]

4. újszülött karikás kendőben

5.miért függőlegesben hordozzunk:

[link]

2012. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes megkötős hordozókendő használható újszülött kortól (rugalmas és a szövött is) Itt inkább a használhatóság maximuma a különbség. A Liliputi rugalmas nagyon jó újszülötthöz, de csak 6-7 kilóig használható. A JMBB szintén jó újszülött kortól asszem 18 kilóig (?), de az egy picit melegebb nyáron, meg drágább is (újonnan), mint a Liliputi.

A szövöttekből sztem a legolcsóbb a Nandu. Jó kendő, masszív, tartós, megbízható, de ebből jó alaposan betörtet kell venni, különben kezelhetetlenül merev az anyaga. Vastagabb is, mint a drágább kendők, de nem biztos, hogy melegebb.

A drága kendők között sokféle van, ami nyárra, kicsi babához való (gézkendők pl, vagy selyemkendő).

Szóval igazából elég nehéz kérdést tettél fel :-D Olcsó is legyen, meg sokáig is lehessen használni, meg szellős is legyen... Szerintem válassz két feltételt a háromból, úgy már megtalálod, ami kell ;-)

2013. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!