Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rajztáblát ajánlanátok...

Milyen rajztáblát ajánlanátok 1,5 évesnek? Elég az egy oldalas hagyományos krétás, vagy két oldalas, mágneses, stb?

Figyelt kérdés
Linknek is örülnék!
2012. dec. 19. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Letörölhető mágneses műanyag rajztáblát. Nem igazi ceruzával fólián át lehet rajzolni, írni és egy lapocska végighúzásával eltüntethető.
2012. dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krétásat semmiképpen sem, hacsak nem akarod 0-24-ben a krétaport vakarni a lakásban, plusz a gyerekről. Én inkább szerettem ilyen idős korukban a lehúzós varázstáblákat, nincs vele kosz, nem tudja megenni, belélegezni, és számtalanszor lehet rá újra írni.
2012. dec. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a mágneses,a krétással csak a gond lesz szerintem.


[link]


[link]

2012. dec. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Krétást biztosan nem, nem elég hogy porzik, de az se jó, ha megeszi. Azt ki a kertbe vagy járdára rajzolni majd nyáron.

Mágnesest vennék vagy nagy alakú papírtömböt (pl Aldiból) vastagabb zsírkrétával. Nálunk ez utóbbi vált be. Mágnesest majd veszek, ha nyaralni megyünk.

2012. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!