Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen pelenka és...

Nektek milyen pelenka és popsitörlő vált be? Én pampers sensitive popsitörlőt és pampers pramium care pelepnkát használok, de váltani szeretnék majd pelenkát mert már kinővi mindjárt a 2est és kiprobálnék mást.

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:

3. gyereknél végre kitapasztaltam, olcsó és jó!

spáros pretty baby pelus, lidl-s törlőkendő

2012. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nivea popsitörlő és 3-as mérettől pampers active baby pelus, de később jó volt a dm, és a müller saját márkás pelusa is.
2012. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Baranka ***** válasza:
Pampers popsitörlő, libero pelenka
2012. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krisztivan ***** válasza:
DM-es mind a kettő.Nekünk ez vált be.
2012. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

törlő kendő tök mindegy, pelus pedig kék pampers

a fehéret is használtuk ,még hogy prémium...

2012. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Éjjelre Pampers Active Baby, vagy Libero pelenka. Nappalra Libero vagy Müller saját márkás pelus.

Popsitörlő: Huggies uborkást és a Johnson-t kivéve szinte bármi, de lehetőleg Sensitive, az sem baj, ha illatmentes!

2012. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is leginkább a Pampers vált be, illetve a Libero-t is elég jónak tartom. Mivel igyekszem a környezetvédelemre is figyelni, mosható pelenkát és Dm-s környezetkímélő pelust is használok, bár őszintén nem szívnak fel olyan jól mindent, mint a Pampers. Törlőkendőből a Neogranormont szeretem, mert jó vastag és nem úszik a folyadékban.
2013. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pelenkából kétfélét használok. Éjszakára a Pamperst premium-ot, mert annak nagyon jó a nedvszívó hatása és hosszú ideig van rajta. Nappalra pedig a Penny Market olcsóbb sajátmárkását használom. Popsitörlőből többfélét kipróbáltam és végül a Neogranormonnál maradtam. Vastag és nem szárad ki könnyen.
2013. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirjanna válasza:
a spar-os pretty baby nekünk is bevált, most van 20%-os kedvezménymatrica, amit erre is fel lehet használni (még szerdáig, és csak bizonyos üzletekben), így megéri! A szaga kicsit furcsa elsőre, de meg lehet szokni. Érdekesség, hogy nem az eleje-hátulja gumírozott fönt, hanem a ragasztócsíkja, de így is szuperül felrakható. Törlőkendőnek mi a penny saját márkáját (baby comfort classic) használjuk, 72 db-os, és akciókor 299 helyett 199. Annyi a hátránya, hogy egyszerre több is kijön, de én ugyanígy jártam az összessel (még a libero-val is, ahhoz is két kéz kellett). Nálunk törlőkendőnél az döntött, hogy apa is meg én is bírom-e a szagát, irtó pacsuliszagúra tudják sokszor csinálni.
2013. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!