Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsitörlőt válasszam?...

Melyik popsitörlőt válasszam? Libero, Pampers, Huggies, Neogranormon, AXXO, Baby Bruin stb?

Figyelt kérdés

Még kismama vagyok, első babámat várom. Nektek melyik vált be? Olyat keresek, ami vastag, elég nedves, nem szárad be, az illata is kellemes, nem iritálja a baba bőrét...

És megfizethető áron van?



2012. szept. 5. 17:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Legelsőnek Baby Bruin-t vettünk. Szerintem nagyon nedves, nem vált be. Utána sokáig a Sparos saját zöld popsitörlőjét, ami az egész test áttörlésére jó volt, azt megszüntették.

Most Neogranormon-t vettünk, mert az le volt árazva a Tescoba egész augusztusba, és ez marad addig, amíg a kislányom pelusos. Ez is az egész test áttörtésére jó, nincs erős illata, és eléggé nedves, de nem tocsog. Niveát is használtunk, az is jó volt, de az drága.


Ami nagyon nem vált be az a Johnson and Johnson volt. A sima, számomra büdös volt, és tocsog a létől, a rózsaszín-zöld pedig bár jó illata volt, de szintén úszott a létől.


Én olyat választanék a helyedbe, ami az egész test áttörlésére jó.


Jó babavárást!

2012. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag tökmindegy
2012. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen mindegy. Én mindig azt veszem amelyik épp akcióban van.
2012. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem volt mindegy. Én is olyat akartam, amit nem csak popsira lehet használni. Sokat kipróbáltunk, aztán a huggies-nál maradtunk. (az mindegy,hogy a sima vagy aloe verás) Azért ennél, mert ez nem olyan olajos-tocsogós, hanem inkább vizes hatású. A legtöbbnél ez volt a problémám és a gyerekeim bőre nem is bírta azt az olajat. Pedig nincs érzékeny bőrük!De amikor mondjuk fogzás miatt pirosabb volt amúgy is a bőrük és rámentem még ezzel a tocsogós olajos kendővel, az csak rosszabbá tette a helyzetet. A Huggieszal ez nem volt.
2012. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Zöld huggies.ezt vettem meg elsőnek,bevállt,és nem is próbáltam mást.
2012. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ÉN sensitiv pamperst használtam az első hónapokban aztán DM-es Babylovera váltottam. A huggies nagyon rossz volt,egyszer vettem 4csomagot,de alig vártam,hogy elfogyjon.
2012. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A DM-es fehér babylove vált be, illatanyag, meg minden vegyszertől mentes, stb. öko teszt sehr gut.

Nem túl nedves, én ezt nagyon kedvelem, jól tisztít, és nagyon kedvező az ára is.

a pampers túl nedves, és sokkal drágább.

2012. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nekem a dm-es babylove vált be a legjobban. több fajtát is próbáltunk.
2012. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én már csak Huggies-t használok,amióta kipróbáltam.

Semmi nem vált be úgy mint az.

2012. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
én a narancssárga pamperst használom 4 es csomagba veszem akciósan 1100 ft!nekünk ez vállt be a legjobban a huggist azért nem szeretem mert vékony és baromi könnyen szakad!
2012. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!