Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajas kenyeret akarok adni a...

Vajas kenyeret akarok adni a 11 hónapos babámnak. De milyen vajat? Ti milyet adtok? Valamelyik tele van E betűvel. Van olyan ami csak tejszínből van. Olyat lehet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Én joghurtos Delmát adtam (adok) neki, de csak azért mert mi is ezt esszük...:)

Ennyire nem kell túlaggódni szerintem.

2012. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sem kellene ennyire oda figyelni :) Én is azt adok neki, amit mi eszünk. Csak gondolj bele, keresztapám mikor kicsi volt tyúk kakit evett :D És semmi baja neki, már nagypapa :)
2012. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem kell ebből nagy ügyet csinálni. Nem kilószámra eszi, annyitól meg nem lesz baja.

Mondjuk az én lányom már 2 éves elmúlt, most épp multivitaminos Delma van itthon, azt esszük.

De ha nagyon egészségeset akarsz, akkor vedd a sima teavajat!

2012. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Margarint ne adj, annál tényleg a tyúk szar is egészségesebb. Sima tea vaj tökéletes.
2012. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A vaj tejből készül. A Delma, Rama pedig margarin, ami növényi olajból van. A kettő nem ugyanaz. A vaj egészségesebb, de szerintem is mindegy szinte, hogy melyiket veszed. Olyat úgysem találsz, amiben semmi nincs, ami nem mű.
2012. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Teavajat veszünk, mi is azt esszük. Margarint nem adnék ilyen kicsinek.
2012. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi margarint pl.delmát eszünk, a kisfiamnak tea vajat veszek,de ha mondjuk éppen elfogyott vagy rokonoknál vagyunk akkor egyszer-egyszer kap margarinost.Imádja a vajas kenyeret.
2012. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a margarinokkal az a baj hogy mindegyikben van tartósítószer meg egyéb ócskaság. A sima teavaj tökéletes, én a Spar-os bio vajat veszem a kislányomnak. Csak az őrjít meg hogy ha hűtőben tartom akkor kenhetetlenül kemény lesz, ha kinn hagyom akkor meg bepenészedik (meleg van a lakásban=távfűtés..)
2012. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

marad a teavaj

köszi mkinek

2012. dec. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!