Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » EVS önkéntesnek kimehetek...

EVS önkéntesnek kimehetek úgy, hogy nem beszélem az angolt túl jó (mást sem sajna, ezért is akarok kimenni)? (angol nyelvterületre mennék ha összejönne, vagy valamelyik északi országba)

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg nem mehetsz ki, hiszen akkor a társaiddal sem tudnád megbeszélni, hogy mi lesz a feladatod. Valószínűleg te lennél az egyetlen magyar a csoportban.

Egyébként érdeklődj a szervezetnél!

2012. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben :), köszi!

NAgyon úgy fest, hogy egyelőre ez még várat magára :), lehet au pairkedés lesz belőle, oda nem mindenhová kell nyelv legalább :).

2012. szept. 18. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

neharagudj, de ha így állsz hozzá hogy akkor au-pair leszek mert oda nem kell nyelv, akkor nem is fogsz munkát találni. és ki is kell hogy ábrándítsalak

megkockáztatom hogy majd lehurrognak a további hozzászólók, de én úgy tudom hogy az au-pairt a külföldi család választja ki, szimpátia alapján, és beszélnek is vele mielőtt rábólintanak valakire.

és ha nem tudsz velük kommunikálni sehogy akkor nincs miről tovább beszélnünk. (ezt úgy képzeld el hogy a család akinek kell egy au-pair több ember közül választ ki egyet, játszunk el a gondolattal, hogy 12 beszél valahogy angolul, Te viszont nem, akkor mondj egy jó érvet miért válasszon Téged)

2012. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez így működik :) Persze valamennyire elmotyogok angolul, az alap dolgok mennek ... 10 évet tanultam angolul, csak sosem mertem használni, ezért passzív nyelvtudás maradt mindössze, és most sok kiesett, hogy 1,5 éve nem használtam. Most, hogy elővettem megint sok szó visszajött, a nyelvtan pedig nem olyan fontos szerintem szóbeli beszélgetésnél, jelen időt, egyszerű multat, passzívat, befejezett jelent, sima jövőt meg ilyenek összekapargászok könnyen, csak a bonyolultabbak nem mennek :P. Jó persze a szókincsem messze nem az igaz x) .. de ahhoz ha türelmes a család szótár xD
2012. szept. 19. 19:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a nyeltudás alatt közép vagy annál magasabb szintet értettem, amivel már tényleg simán elboldogul az ember, és komolyabb dolgokról is képes elcsevegni :)
2012. szept. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!