Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok fogzásra Germicid...

Gabszem kérdése:

Használtatok fogzásra Germicid-C kúpot?

Figyelt kérdés
Mi eddig Nurofen szuszpenziót használtunk, de úgy tünik már nem ér szinte semmit (eddig bevált). Most már egy hete nem alszunk szinte semmit, úgy hallottam a Germicid-ben nyugtató is van. Ti próbáltátok? (csak egy éjszakára gondoltam)
2012. dec. 30. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Adhatod rá nyugodtan, a fenobarbital picit nyugtatja is, meg persze fájdalomcsillapító. Kitartás!


4 felső metszőt növesztő 8 hós anyukája

2012. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, azért gondoltam hogy ma este adok neki, mert jó lenne aludni egy kicsit így 1 hét után... Nálunk a hátsó fogak jönnek 11 hósan... Jó lenne már túl lenni rajta. Kitartás neked is
2012. dec. 30. 14:14
 3/4 anonim válasza:

Én is Nurofent adtam neki amikor nagyon szenvedett,de már nem nagyon használ.Kipróbáltam a kúpot, és éjszaka csak egyszer kelt fel!(amúgy meg óránként is felkelt)

Csak azt nem tudom milyen sűrűn lehet kúpot adni fogzásra!

7 hónaposak vagyunk.

2013. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is lassan egy hete küzdünk a fogzással,éjszakára én is gondoltam,hogy adok neki egy fél kúpot.És az étvágya is nagyon rossz,másnak is van ilyen?
2014. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!