Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanaban szult anyukak,...

Mostanaban szult anyukak, nektek is beszologatnak hogy koverek maradtatok?

Figyelt kérdés
4 hete szultem. Van rajtam 10 kilo. Ferjem naponta megjegyzi, de mindenki mas is (anyos, baratnok stb), nagyon rosszul esik.
2012. dec. 30. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hét...hát mit akarnak, 10 kiló meg nem a világ vége, majd lemegy, jól olvass be nekik.
2012. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére a párom nem, de anyám, a húgom is folyamatosan. Pedig vékony alkat voltam/ vagyok is. Csupán nagy maradt a hasam, mivel majd 4 kilós gyereket szültem.

Húgomnak még nincs gyereke, és mikor visszavágok neki, h kíváncsi leszek, ő h fog kinézni szülés után, még én vagyok a bunkó...

2012. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
4hét után nem kellene csodát várnia senkinek. Én 10 hónap elteltével adtam le a sok plusz kilót, már akkor vékonyabb voltam, mint a terhesség előtt. 58kg-4 hetes terhesen, 88kg-39.héten(ekkor született a babám) és most vagyok 55kg. Annyiból szerencsés voltam, hogy a hasam is visszament, nem is látszik, hogy majd 90kg-val mentem szülni. A lényeg: 4hét olyan pici idő, másnak elég 6hónap, valakinek 2-3 év kell hozzá, és van, aki úgy marad. Ebben nagy szerepe van annak is, hogy sportolsz-e, mozogsz-e eleget, vagy pedig a genetika.
2012. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Angica0901 ***** válasza:
72%
Igaz, nem most, hanem már 3 hónapja, de nekem inkább azért megy a beszólogatás, mert hirtelen lefogytam. Kevesebb kg vagyok, mint amennyivel kezdtem az állapotosságom, és bár eszek, nem tudok hízni. Ez sem esik ám jobban, mintha azért szólogatnának be, mert maradt rajtam pár kg. Bár maradt volna, de sajnos olvadnak le a kilók.
2012. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjedtől elég csúnya ez, ahogy az anyósodtól és a barátnőidtől is. Előtte is kövér voltam, most is az vagyok. Terhesség alatt nem híztam, csak a hasam nőtt, úgyhogy emiatt engem nem basz.gathattak.
2012. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen...a ferjed nem helyes ha emiatt piszkal!

En nagyon alacsony vagyok es szultem egy kozel 4 kg-s gyereket! Gondolhatod! Soha nem voltam vekony inkabb az a kis toltott galamb fajta de amiota megszuletett a kisfiam a testem total mas lett. 2 eves a gyermekem, jarok tancolni ez zumbazni, de nem adtam le egy dekat sem! Jobban vagyok fizikailag az biztos es az nagyon jo! De tudod mikor latom magam a studioban elszomorodom. Aztan jon a ferjem ez azt mondja: en csinaltam ezt veled. Ez volt az ara a csodanak - es ez jol esik nagyon.

Nem vagy bunko a hugoddal szemben. Hulye kis pitsa. De anyud es a ferjed igazan befoghatna!

2012. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. Masodik baba, tobb, mint 20 kilot hiztam most is. De az elso babaval nagyon hamar lement, sport es dieta nelkul. Mindegy, csak rosszul esik, hogy az elso megjegyzese mindenkinek az, hogy milyen kover maradtam.

A ferjemtol esik rosszul nagyon. Meglat a tv-ben egy disznot es azt mondja h olyan leszek, meg ne egyek annyit, meg egy baba maradt a hasamban..... naponta tobbszor beszologat.

2012. dec. 30. 12:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tiszteletlenség a férjedtől. A tiszteletlenség oka a frusztráció és/vagy a neveletlenség. Én biztos nem szültem volna ilyen férfinak gyereket, aki nem tisztel és nem szeret. Sajnálom!
2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tuti, hogy én is visszacikizném, van egy pár érzékeny téma, ami a férfiaknak is gyenge pontja. (pl szexuális teljesítmény, méretek)
2012. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad. Kérdezz vissza, hogy és akkor mi van? Maga egyből leadta?


Tavaly kisfiammal voltam így, kb 20 kilót híztam, majd 80 kiló lettem, és nagyon nehezen ment le, illetve nem is próbáltam addig leadni, amíg szpoizott, kb fél évig. Idén év elejére siekrült visszafogynom, és egyből terhes is lettem ikrekkel. Most 3 hetesek, velük 12 kilót szedtem fel, szülés után 7 kiló jött le, és 2 hét alatt a maradék 5 is, szóval 3 hét elteltével az eredeti súlyomnál vagyok, én is meglepődtem, ennyire más minden terhesség. Ne hagyd magad! Most szültél, mit várnak????

2012. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!