Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jót teszek vagy ártok a...

Jót teszek vagy ártok a babának, ha sokszor visszük magunkkal ide-oda?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisfiam, rendkívül érdeklődő, kíváncsi gyerek, van,hogy elvisszük Tescoba, csavarogni,nem tudom, nem ártunk-e neki,hogy jövünk-megyünk vele, férjem szerint legalább megszokja az új ingereket.
2012. júl. 3. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is sokat megyek vele, de arra figyelek, hogy mindig ugyanakkor egyen-aludjon és azt is itthon. (Viszont ebben a kánikulában csak reggel és este megyünk el, napközben árnyékos udvar.
2012. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A napirendet mi mindenhol betartatjuk, de nagyon sokat császkálunk (nagyszülőkhöz, bevásárolni). Pedig ő még csak 2 hónapos. Az alvás-evés időket viszont diktátorként követem. :)


Én pszichológus vagyok, és kifejezetten így terveztem, fontosnak érzem én is, hogy egy gyermek születésétől kezdve ingergazdag, változatos környezetben legyen, természetesen saját igényeinek szem előtt tartása mellett. Nekünk ez bevált, de persze létezik baba, akivel ez nem működik. Ha a tiétek jól veszi ezeket, akkor nyilván jól érzi magát. Ők még nem fojtanak magukba semmilyen érzést, azaz bármilyen diszkomfort esetén értesítene téged. :)))

2012. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%

kérdező: ennyire nem lehetsz ostoba... A gyereked nem egy kutya, amit ha sokszor megfogsz, meg hurcolod ide-oda, akkor gilisztás lesz.

Ha ő nem fogja élvezni az utakat bárhova is, hidd el a tudtodra fogja adni, hogy nem akar ott lenni.

Ennyire nem kell túl dramatizálni a dolgokat.

2012. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Mi 2 hetes kora óta mindenhova magunkkal visszük. Szerintem ez nagyon meglátszik a fejlődésében. Nagyon gyorsan tanul.

2012. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabszem ***** válasza:
szerintem csak jó ,ha szokja ezeket a dolgokat. Mi 6 hetes kora óta visszük sokat Pestre és máshova is vidékre. (Kecskeméten élünk). Pár hete visszük nagybevásárlásra is. (most 5 hónapos)
2012. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszett, első voltam? De normálisan válaszolt a 2. is? Hihetetlen...
2012. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. júl. 3. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!