Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babanak elmulik 3...

Minden babanak elmulik 3 honapos korara a hasfajasa?

Figyelt kérdés
Nem veszesen de neha faj a fiamnak a pocakja.most 2honapos.Igaz hogy 3honaposan elmulik mar neki/?

2012. dec. 30. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, vannak babák akiknek igen. Az Espumisant próbáltad már nála? Nálunk ez volt az egyetlen, ami segített.
2012. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ,csak tarts ki.Én azt hittem a szívem szakad meg minden etetés után,szinte együtt sírtunk. Ne izgulj vége szakad csak egy kis kitartás,az Espumisan valamit segített nálunk is,de nem csodaszer!
2012. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,fiamnak 6 és fél hónapos koráig igen fájt.Mostmár jobbak a napok,de még mindig nem tökéletes.
2012. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónaposan jobb lett a pocak, a hozzátápláláskor, 5 hónaposan rosszabb. Most 6 hónapos és még mindig eléggé hasfájós, általában kaja közben kezdődik, így abba is hagyja rögtön az evést.
2012. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk 4,5 honapig tartott, espumisant hasznaltunk es szinte naponta szelcsoveztem egy ideig. Nehez volt. Espumisan hasznalt a legtobbet. Azon kivul semmi se. Amikor nagyon sirt hintaztattam, ez megnyugtatta. Adamo utanzat, rugoval. Nagyon megeri megvenni. Meg most is bekeredzkedik 20 hosan. Fogzasnal is nagy hasznat vettem. Vateran 5500 ft. Azt sajnalom, h csak 3 honapos koraban vettem meg neki.
2013. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!