Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elmúlik a baba hasfájás...

Amikor elmúlik a baba hasfájása (az a fajta, amelyik a 3. hónap környékén múlik el), akkor miért múlik el, mi történik utána? Kevesebb bélgáz termelődik, vagy könnyebben kinyomja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:03
 1/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sajna a választ nem tudom, de tény hogy a fiam sokkal többet pukizik mióta nem hasfájós. :) Szerintem megedződik a gyomruk.
2011. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem:

-a gyomor fejlettebbé válik,

- többet mozog a baba és könnyebben távoznak a gázok.

2011. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érettebbé válik az emésztőrendszer.
2011. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy érettebb lesz, csak azt nem, hogy ez mit jelent. :) Csak azért kérdeztem, mert ideje lenne elmúlnia, és néha már nem tudom eldönteni, hogy az a baja vagy valami más.
2011. jún. 15. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Érettebbé válik az emésztőrendszere=kezdi normálisan megemészteni a táplálékot, ha anyatej, ha tápszer. Így nem gyötri a gyomrát annyira. És valóban több a puki, ezzel is könnyebb a gyomrának, nyugodtam lesz.
2011. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!