Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 16 hónapos, és csak...

Kislányom 16 hónapos, és csak a kiságyában hajlandó aludni. Néha, hogyha nagyon fáradt, esetleg az autósülésben. Érdemes lenne még beruháznunk egy utazóágyra, hátha abban elaludna?

Figyelt kérdés
Amikor a mamáknál vagyunk jó lenne, ha nem kéne rohannunk haza.
2012. dec. 30. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy utazóágyat.
2012. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy vegyetek oda egy rendes ágyat neki. Az utazó ágy nem igazán alkalmas szerintem alvásra, Enyém sem alszik benne. Mind két nagyszülőhöz vettünk neki rendes ágyat.
2012. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért tartok egy kicsit az utazóágytól, mert a járókában sem marad pár percnél tovább. A mamákhoz meg később akartunk leesésgátlós ágyat venni neki. Ezért is vagyok tanácstalan, mert még a mi ágyunkon sem alszik el, és a leesésgátlósat még korainak tartanám. Kiságyat meg már nem használnánk ki, lehet mégis az utazóágyra kéne koncentrálni. Lehet csak én csinálok belőle ekkora ügyet. De már olyan jó lenne, ha kicsit tovább is tudnánk maradni pl. egy családi ebéd után.
2012. dec. 30. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan rácsos ágyat ami késöbb átalakítható leesésgátlós heverővé.
2012. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!