Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik lehetnek ezek a pöttyök?...

Mik lehetnek ezek a pöttyök? (kép linkelve)

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé aggódom, mert nem tudom mik ezek a kiütések a babám arcán. Néhány kiütés a mellkasán is van, de sokkal több van az arcocskáján. Szopizik is de tápszert is kap. Ugye nem tápszer allergia lehet? Remélem csak tejkiütés...

Másnak hasonló tapasztalat?

Előre is köszönöm!


2012. dec. 31. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy allergia és több valószínű hogy tápszerre de ha esetleg mostanába használtàl más sampont, tüsfürdőt vágy bármi ami új attól is lehet.
2012. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én babám arca is ilyen.Kiváncsi vagyok én is a hozzászólásokra.
2012. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A tápszer amit használunk a Beba H.A. Start, ami hipoallergén. A védőnőnk is azt mondta, ezzel van a legkevesebb gond. Plussz, ha allergia lenne, akkor az egész teste olyan lenne nem?
2012. dec. 31. 09:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Váltottál mostanában mosóport, öblítőt, habfürdőt? Lehet, hogy megizzadt álmában és attól is kijöhettek a pöttyek! Nálunk is volt ilyen.
2012. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A felnőtt embernèl is az allergia nem egész testre terjed ki általában.

De amit még eltudnék képzelni az emésztőrendszernél van a gond hogy valamit nem tud megemészteni vagy ilyesmi.

De kiváncsi vagyok mások mit írnak :)

2012. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babu? Csakmert kép alapján még picinek tűik. Azért kérdezem mert kb másfél-két hónapos kor körül szokta elönteni a babákat az ún. anyatejes kiütés ami pont ilyen. Az egész arcon kijöhet, homlokon még a nyakon is. Az én kislányom tiszta ragya volt kb egy hónapig. Csak anyatejes és csak tápszeres babáknál is szokott jelentkezni. Nem lesz tőle semmi baja, de egy idő után a kiütések helye száraz lehet szóval érdemes valamilyen igényesebb babaarckrémmel kenegetni. Ja és ilyenkor szokott a koszmó is előbukkanni mert még a hajuk is zsíros lesz :)
2012. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez tejkiütés. Nekünk is ilyen volt, pár hét alatt elmúlt.
2012. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj, remélem tényleg csak tejkiütés. Amúgy holnap lesz a baba 7 hetes.
2012. dec. 31. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
7 hetes? Akkor nyugi, biztos csak tejkiütés, és pár hét alatt el fog múlni nyomtalanul. Nem allergia, az 1000%. Így reagál a szervezete az anyatejben és a tápszerben lévő fehérjére. Eddig a pocakodban volt, és tök más összetételű tápanyagot kapott a köldökzsinóron keresztül.
2012. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom pofija és nyaka is ilyen! Ő 1hónapos volt szombaton!
2012. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!