Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás milyen bőrproblémát...

A fogzás milyen bőrproblémát okoz? Pöttyök a popsin?

Figyelt kérdés
A popsiján van 1 pötty, az arcán meg talán 3. Vagy ezek lehetnek csak kósza pöttyök?
2012. dec. 6. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen, de nyűgös a fogacskája miatt?
2012. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy a foga e, hisztisebb

este felébred, de kb 5 perc alatt vissza is alszik

2012. dec. 6. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fogzanak a babák, akkor fokozódik a nyáltermelésük, ami például azon a területen, ahová a nyál eljut, ott kipirosodik, akár pöttyös lesz.

Ilyenkor a székletük is felpuhulhat, esetleg felhígulhat és az meg a kis popsijukon a bőrt tudja úgymond kikezdeni.

Én ilyenkor gyakrabban kentem a popsikrémmel a fenekét vagy Neogranormont használtam, próbáltam, hogy minél kevesebbszer cumizzon, mert az pluszba fokozta a nyáltermelést, de ha nem múlnak a pöttyök, esetleg máshol is kijönnek, akkor érdemes orvosnak megmutatni.

2012. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak is a szája körül voltak kis piros pöttyök, nagyon folyt a nyála (külön nyálkendőt is kapott), aztán a nyála kimarta egy picit az ajkai alatt az állát. Többször volt hasmenése, piros a popsija. Azt Neogranormonnal kezeltem meg adtam probiotikumot. A lányomnak csak fájdalmai vannak, nincs semmi más tünete.
2012. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!