Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használtak járókát! Mit...

Akik használtak járókát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8hós a fiam elkezdett mászni.nincs segítségem és rövideket alszik.nemtudom azalatt megcsinálni a házimunkát és főzést!

1 hete próbálom szokatni a járókába de üvölt addig míg ki nem veszem.nagyon frusztrál hogy egyfolytában sír.persze könny nélkül tehát szerintem hiszti.kinek volt hasonló helyzete és mit tehetnék?

köszönöm előreis!


2012. dec. 31. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi kiskorától bele tesszük és mindig van bent 1-2 játék így szeret ott mindegyik gyerekem. Aki csak akkor teszi bele amikor már tudja a gyerek hogy van nagy hely is akkor azok már nem szeretnek benne.

szerintem hagyjad. ez 1-2 hónap aztán jobb lesz.

2012. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A konyhába nem tudod kivinni magaddal? Velem mindig kint van a 9 hónapos kislányom, ott tesz-vesz, műanyag tálkákat pakolgat meg ilyenek. Amióta kúszik-mászik, ő sem bírja a járókát.

Persze vannak olyan helyzetek, pl. ha forró olajban sütsz, amikor nem jó, ha kint van a baba, akkor addig inkább sírjon járókában, mint baja essen a konyhában, de a legtöbb időben nyugodtan kint lehet szerintem veled.

2012. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi pont ezért már 3 hónapos kora óta beletettük hogy szokja.40 perceket simán eljátszik magában.8 hónaposan már nagyon nehéz lesz megszoknia a "ketrecet".most kezdődik nála a szeparációs szorongás is,tehát valamilyen szinten érthető hogy sír.amerikai konyhás házban élünk,görgős a járókánk,és én oda szoktam húzni az étkezőhöz,hogy lásson.
2012. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hordozókendő! Persze, ha nem olajos fröcsögő dolgokat sütsz!
2012. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Meg fogja szokni, csak ne vedd ki mikor hisztizik. Én sem raktam bele kiskorától, csak mikor már mászott és simán megszokta.
2012. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!