Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig használtatok...

Mennyi idős korig használtatok járókát, babakarámot? Naponta kb. mennyit volt benne a gyerek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
járókánk volt, amikor megtanult mászni, akkor csak nagyon keveet volt már benne, hosszabb ideig fel volt állítva, max. reggel volt benne 10 percet amig gyorsan összepakoltam, kávéztam, aztán már jött is ki. Játékok tárolására használtuk inkább
2012. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
babakarámunk van 8 hónapos kora óta.szereti a mai napig el van benne 30-40percet pedig műár elmúlt 1,5 éves,kisebb volt el volt benne akár ótá is de ha újrakezdeném már 5-6 hónapos korában megvettem volna nagyon jó és nagy helye van
2012. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 órát is,bocsánat csak vacakol a billentyűzet
2012. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babakarámot vettünk neki, amikor 8 hónapos volt, mert már mindenhová mászkált a lakásban. De nagyon nem szereti, ha becsukom a karám ajtaját, akkor üvölt, így legfeljebb csak annyi időre hagyom benne, amíg elmegyek vécére. Addig biztosan nem tud rosszaságot csinálni. Pedig elég nagy, fél szobát elfoglalja, mégis bezártságérzete van, és nem szereti.
2012. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!