Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet jarokat hasznal...

Mikortol lehet jarokat hasznalni? 2es fel honapos a babam.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyentájt már néha néha használtam. Szépen elnézelődött benne. Ha valamit csinálnom kellett, akkor beletettem néhány pillanatra.
2012. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Járókát amiben fekszik, újszülött kortól.

Járókát avagy bébikompot, pedig ha lehet soha, bár én is voltam benne, nem lett bajom tőle, de nekünk az ortopéd főorvos nem ajánlotta, sőt tiltotta. Amúgy azt ha stabilan ül, elvileg lehet használni, de csak 10-20 percekre.

2012. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Járóka olyan mint a kiságy, akár az elsö perctöl kezdve.


Èrdemes is kicsiként bele tenni, mert megszokja és akár 1 évesen is jól ellesz benne.


Nekünk van benne matrac így sokszor ott alszik napközben.


Az elsö gyereknél másik lakásban laktunk, ott központi helyen volt a járóka és a gyerek is imádott benne.


Most a szoba egyik eldugott sarkában van így nem annyira szeret benne másodikom.


Ha tehetitek mindenképpen központi helyen legyen.

Amire vigyázz hogy itt se legyen fulladást okozó dolgok.

2012. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak belefekteted, néhány játékot melléteszel már most beleteheted, így mellette bármit tudsz csinálni. Alhat is benne, olyan mint a kiságy.
2012. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyi idő,de 1 hónapos kora óta használjuk,állítható a magassága most legfelül van még neki,imád benne,ha ébren van szinte mindig abba van.Benne van a játékhídja imádja nézegetni,én a körforgót is erre szereltem,azt is nagyon szereti.Nekünk is központi helyen van mindig teszek veszek mellette,beszélgetek neki és nagyon jó így.Még azért szeretem mert van 3 éves nagytesó is mellette és így azért "védve" van,nem tud odakapni hirtelen,vagy "megetetni" mert nem ér be hozzá.Nyugodtan tedd bele a picurodat,had szokja...
2012. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!