Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-es méretű pelenkánál, hány...

4-es méretű pelenkánál, hány Ft-os darabárat mondanál jó árnak?

Figyelt kérdés
Milyet márkájú pelenkát használsz?
2013. jan. 1. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
DM-ben kuponokkal olyan 38 körül veszem a Liberót. Ha nincs kuponom, akkor a Lidl-s Toujours pelust veszem 48 Ft/db áron, még ezt is jó árnak mondanám és a pelus is nagyon jó!
2013. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40-50
2013. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Babylove-t vettünk, és 44 Ft-ra jött ki a darabár általában.
2013. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

40-50 jó ár.

Most Bella Háppyt vettünk a madarasban olcsón, de Liberot, Huggiest vagy az Aldi pelusát használjuk általában.

2013. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vateráról, vagy leértékelve, vagy bababoltban szoktam összevadászni, pl vaterán olyan márkás megbontott csomagokat lehet megvenni fillérekért, amit boltban biztos nem vennél meg. PL. Pampers volt nemrég amit vettem kb 120 db 22 ft/ db árra jött ki, Disney micimackós (ennek mi értelme, lesz@rja a Micimackót vagy mi...) az is kb 30 ft/ db áron sikerúlt közel 100 db, Tescoban szakadt, de hiánytalan csomag Tesco gazdaságos pelus 32 ft/ db körül, 2 csomag 64 db-ost is vettem, bababoltban meg van a 100as kiszerelésű gazdaságos pelus az is olcsó szokott lenni, 38-42 ft között.
2013. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45-50 ft már jó árnak mondható. Én ennyiért szoktam pine-t venni.
2013. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!