Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak már van 6 foga,...

Babámnak már van 6 foga, egyikkel sem szenvedett. Most a szemfoga jön és egész nap veszettül ordít szegénykém. A szemfog ennyire fáj?

Figyelt kérdés
És lehet, hogy ettől volt sötétbarnás feketés a széklete? Mit ajánlotok rá, hogy enyhítsem a fájdalmát?
2009. aug. 26. 07:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszi a rengeteg választ.... :) Még várok....
2009. aug. 26. 13:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Segíteni nem tudok, csak bíztatni, mi is így vagyunk már jó ideje.Én Viburcol kúpot adok, illetve éjjel ha már nagyon nem bírja akkor Nurofen szirupot. Nappal nem adok semmit csak Dologéllel kenem, egész nap nyüszög, szenved. 8 hónapos és szintén 6 foga van. Mi a felső bal 2.metszőfoggal szenvedünk, illetve a jobb alsó 2.metsző, ami még nem jött ki.Remélem a szemfogak még egy ideig nem jönnek, és lesz egy kis pihenés a 8 fog után. Kitartást!
2009. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz. Nappal csak Dologel, éjszakára Viburcol kúp és Nurofen szirup. De a Nurofen szirupot pár napnál tovább ne add, mert ahhoz könnyen hozzászokhat, mert az gyógyszer. Ezzel a kombinációval úgy ahogy kihúzzuk a dolgot.
2009. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! És még arra válaszolna vki, hogy lehet-e a fogzástól sötét a széklete?
2009. aug. 28. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi kérdésedre annyit tudnék reagálni, (bár lehet hogy nem veszed sok hasznát), hogy az én 8 hónapos kisfiamnak is jön a foga, ez biztos mert a kis arca már eléggé feldagadt, nyáladzik, stb., és neki is sötétebb a széklete. De nem tudom hogy ez attól van-e, ill. hogy van-e összefüggés közöttük.
2009. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a szemfoggal szenvedtünk a legjobban, semmi nem használt, mármint homeopátia, gyógynövények, dologél, csak a nurofen :(

Nálunk szinte minden egyes fognál sötétzöld volt a széklet. Az orvosunk azt mondta, hogy teljesen normális ilyenkor!


Nagyon gyógyszerellenes vagyok egyébként, de nekünk sajna csak a nurofen jött be :(

2009. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A széklettel lehet összefüggés, de általában az, hogy fogzáskor hígabb. A színe? Esznek gondolom sokfélét, kajától is lehet.

Én Panadolt adok lefekvés előtt, ha tudom, hogy kínlódik.

2009. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia

igen az én kislányomnak is minden egyes fognál szinte fekete a széklete, innen tudom már biztosan, hogy megint a fogacskával szenvedünk!

2009. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!