Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszan tartó hasmenés!...

Hosszan tartó hasmenés! Szenvedett valakinek a babája tőle? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2 hete tart, már kész vagyok, pénteken lesz tenyésztés eredmény, addig a hozzátáplálást sem tudom folytatni. 6,5 hónapos a fiam.
2011. aug. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tejérzékeny véletlen a babóca? Vagy esetleg glutén? Erre nem vizsgálták? Mert lehet annak is a jele, és az bizony addig nem szűnik meg még a hasmenést kiváltó ételt (tej, glutén)meg nem vonják a szervezetétől. Én tej, és lisztérzékeny voltam, velem 1 évig jártak annak idején orvoshoz mire Pécsen megtalálták hogy mi a bajom. Persze ennek 23 éve. Most már sokkal korszerűbb minden. Ha erről nem beszéltetek az orvosoddal én mindenképpen megemlíteném neki. Persze, csak akkor ha a baba már kap glutént vagy tejcukrot, tejfehérjét tartalmazó ételt. Jobbulást a picúrnak. Ja és mindenképpen adj neki vagy Normaflort, vagy Bonolact Pro+KID-et. Az segít a bélflórát rendbetenni.
2011. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, tenyésztésnél derült ki, hogy Campylo fertőzése van. Valószínűleg valaki nem mosott alaposan kezet, amikor hozzányúlt. Az tartott majdnem 3 hétig, antibiotikumot is kapott rá. Aztán a kontrollon meg benyelt egy hányás-hasmenés vírust. Így majdnem 1 hónapig ment a hasa. :(
2011. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen a dokinéni említette az allergiát. Glutén tuti nem, ott még nem tartunk, azt még nem evett. Tej, hát én nem eszek tejes dolgokat, nem szeretem őket. (szopizik a baba) Így marad a gyümölcscukor első körben.

Ha pénteken negatív a széklet, akkor mehetünk gasztrora.

Jaj!!! :((

2011. aug. 3. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges, hogy valami bacit szedett össze, vagy vírust. De a bélflórájára nagyon fontos, hogy kapjon valamit, én a Normalflort tartom első helyen. Mindig azt adom a kislányomnak ha ilyen problémája van, illetve mindegy egyes antibiotikum mellé. De a Bonolact is nagyon jó. Ha még nem adsz neki, kérdezz rá az orvosotoknál. Jobbulást!
2011. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Normaflort már az első pillanattól kapja, de lehet most már váltani fogok valami másra, azt mondják az sem jó, ha sokáig egyfélét kap. Hát remélem hogy csak valami baci és nem allergia.
2011. aug. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!