Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fogja megviselni?...

Mennyire fogja megviselni? Alul a folyt.

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk lassan már1éve a most10hós babám ide született,de sajnos anyagi gondok lettek és édesapámhoz haza kell,hogy költözzünk.

Kérdésem az,hogy mennyire fogja megviselni ez a költözés a babámat?

Itt már nagyon otthon érezte magát már elkezdte felfedezni a lakást elég bátran közlekedett itt.

Apukáméknál is szinte minden nap ott voltunk szóval idegen nem lesz neki az a környezet sem csak ide többet nem jövünk "haza".

Az is furcsa lesz neki ,hogy most 2-vel többen lesznek körülötte,mivel még a hugom is otthon lakik apukámnál.

Ezek a dolgok mennyire fogják őt érinteni,mire számíthatok,és mit tehetek majd ellene?


2009. aug. 26. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos érdekes lesz neki az új hely, de lehet hamar megfogja szokni, mivel már az is érdekes lesz, hogy több ember van körülötte, többen foglalkoznak vele, biztos tetszeni fog neki.
2009. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja a babák elég könnyen alkalmazkodnak még kisebb korba mi most költöztünk, egy 2 és 7 éves gyermekeim vannak a kicsit egyáltalán nem viselte meg nyugodtat aludt és hamar feltalálta magát a nagyobbik kevésbé de nála is csak az alvásnál voltak fennakadások.

Ne aggódj!!!

2009. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a babák elég jól és gyorsan alkalmazkodnak. Az én lányom 9 hónapos koráig már a 3. lakásban lakott. Hamar megszokta, semmi baja nem volt. :) Ne aggódj, biztosan hamar megszokja. Ha maradnak a rituálék, akkor nem lesz gond. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!