Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Műtét miatt 3 napot kórházba...

Műtét miatt 3 napot kórházba kell mennem, mennyire fog minket megviselni a babámmal?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata leírná nekem,hogy gyermeke (2éves),hogy viselte anya távollétét?

Nekem szörnyű lesz azt tudom......

Illetve szerintetek jobb ha közbe behozza apa hozzám,vagy inkább ne?Félek,hogy elkaphat valamit,de hiányozni is fog rettenetesen azt tudom....


2011. júl. 13. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak elkeseríteni...

Lányom mondjuk 3,5 és 5 hónapos volt, mikor kórházban voltam 1 illetve 2 éjszakát. A második alkalom utána kereken 2,5 napig levegőnek nézett! Gondolhatod milyen sz@r volt és Ő akkor még csak baba volt! Sajnos emiatt a kórházi tortúra után a tejem is megcsappant, így pótolni kellett...

Aztán nyáron 3-4 napot volt a mamákkal, mert csináltuk a gyerekszobát, de itthon aludt. Mindenkivel tök normális volt, engem 4 napig büntetett - akkor már 11 hónapos volt. Majdnem belebetegedtem! Azóta nagyon anyás, de azért már elég nagy ahhoz, hogy lefogadja ha fél napokat mondjuk nem lát. Idén a nappalit csináljuk, remélem nem lesz hasonló szitu (közel 2 éves már)!

Szóval talán nem lesz nagyon gáz nálatok és sztem ne menjenenek be hozzátok. Nem csak a fertőzések miatt, hanem mert Lányomat pl. teljesen összezavarta! Inkább ne lásson, mint hogy együtt vagytok fél órát, aztán meg nem akar elengedni.

De mondjuk te tudod mennyire lehet vele megbeszélni a dolgokat, én a Lányomat biztosan nem hozatnám be.

Ja, és csak hogy még "jobb" kedved legyen: én szinte végig bőgtem... Nagyon rossz volt! :-(

Kitratás és előtte ne mutasd, milyen rossz neked!

2011. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj mar legtobben ilyenkor meg egy gyereket szulnek, vagyis muszaly korhazban lenniuk. Ne vedd sziven amit az elozo irt, ez nem mindenkire vonatkozik. eddig minden baba kibirta az anyja nelkul 3-4napot, nem lesz semmi baj. te csak koncentralj magadra, hogy mielobb gyere helyre, hogy ismet egyutt legyetek. Ha szomorkodsz az csak ront a helyzeten.
2011. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem riogatni akartam a kérdezőt, csak leírtam nálunk mi volt. És elhihetitek, hogy senkinek nem kívánom! De inkább készüljön fel a legrosszabbra, annál csak jobb lehet! :-)
2011. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!