Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek így aludni? Germicid C...

Merjek így aludni? Germicid C hatása meddig tart?

Figyelt kérdés
Most ment le nagy nehezen s babám láza, 1 órája kapta a kúpot. Mikor számíthatok rá, hogy megint belázasodik? Merjek aludni? Majd sír, ha megy fel a láza? Bocsánat ha hülyeségeket kérdezek, első baba, első láz :(
2013. jan. 1. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Ha a kisfiam lázas, akkor felébred, és sír. Most hároméves, de ha magas láza volt, akkor eddig mindig felébredt (39 körüli láz). Nyilván, ha tudom, hogy beteg, akkor éberen, de alszok. Volt már olyan is, hogy éjszaka lázasodott be, de felébredt rá, rosszul érezte magát szegényke.

Egyébként szerintem kb. 4 óra láztalanságot biztosítanak a kúpok, és utána sem rögtön magasra szökik a babák/gyerekek láza, hanem idő kell, mire visszalázasodnak. Úgyhogy szerintem merj aludni, úgysem alszol olyan mélyen, mintha tudnád, hogy minden rendben van.

Gyors gyógyulást a kicsinek!

2013. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ma együtt aludnék a babával, így könnyebben észreveheted, ha gond van. Időnként tedd a homlokára a kezed, miközben alszik, hogy ellenőrizd a lázát, ha nagyon forrónak tűnik, akkor mérd meg.
2013. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk általában ha este 8 körül kap lázcsillapítót, akkor reggelig bírja vele, most legutóbb kellett csak este újat adni neki, hajnal 3 körül, szóval kb 6 óra múlva kapta a következőt, szóval 4 óráig szerintem biztos láztalan volt. De egyébként nyugtalanabbak lesznek szerintem amikor már magas a hőjük, azért vettem én is észre, hogy megy felfelé, mert nyöszörgött. Utána pedig nem voltam én sem nyugodt, és oda vettem magam mellé, de utána már minden rendben volt...
2013. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolnám, hogy amíg beteg, légy mellette, még az ügyeletes doki is azt javasolta mikor egyszer beteg volt a kicsink:).

"Anyuka, ma éjjel aludjanak együtt, érezze ha gond van!":).

2013. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már itt szuszog, szerencsére még láztalan. Jóéjt nektek!
2013. jan. 2. 01:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak mindig magas a láza ha beteg,ő nem jelzi sehogy pont hogy inkább nagyon mélyen alszik ha nem figyelem akkor nem tudom hogy lázas,ezért ilyenkor mellette alszom nagyon éberen és sokszor figyelem és akár alvás közben mivel nem mozog hónaljban mérek hőt hogy tudjam lement e a láza rendesen.Amúgy nekünk a kúp jó ha 2 órát kitart és már kapja is a panadolt vagy az algoflexet.Sajnos sokszor borogatásra is szükség van.
2013. jan. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már túl vagytok az éjszakán, de én ilyenkor mindig beállítok ébresztést és 2-3 óránként felkelek megnézni. Az együtt alvás nálunk nem jöhet szóba, mert nem tud a kiságyán kívül máshol aludni.
2013. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, ötleteket. Az én kislányom sem kelt fel, szerencsére nem igazán tudtam aludni, óránként néztem, felment neki majdnem 39-ig.. Még arra sem ébredt fel, hogy beadtam Neki a kúpot.
2013. jan. 2. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!