Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának rosszabbodha...

3 hónapos babának rosszabbodhat a hasfájás?

Figyelt kérdés

2 hete lesz lassan, hogy betöltötte a 3 hónapos kort. Eddig elég kibírható volt a hasfájás, kevés sírás, magától elaludt, nem kellett altatni csak este fürcsi után. Éjjel pedig rögtön bealudt kajcsi után. Alapjába véve nagyon nyugodt gyerek. De mostanában ha nagy nehezen elaltatom napközben (mert már sír a fáradtságtól) akkor 10- 30 perc után felkel.... nagyon bántja a szél. Anyatejet és tápszert is eszik. Én meg már ne tudom mit egyek, mert nem eszek egyáltalán semmi TILOS dolgot.

Éjjel pedig már nem egyszer, hanem kétszer kel fel, akkor adok neki enni.

Tornáztatni szoktam. Sokat pukizik, nagyokat, néha sír is tőle. MÁr anti- kólikás cumisüvegből etetjük, de az sem jó :(

A nyála már több mint egy hónapja folyik, de alul nincs bedagadva az ínye. Nem tudom mi lehet a baja.


2013. jan. 2. 10:12
 1/2 tünndérke válasza:
NEkünk elmult a hasfájás 3 hónapos körül de aztán még 3-4 hétig vissza visszajött egyszer egyszer szóval szép lassan mulik el ez is lehet hogy növekedési ugrása van azért kell fel enni a nyálárol pedig annyit hogy ha nincs is felduzzadva attol még viszkethet neki vagy nőhet ilyenkor kezd beindulni a fogzás persze csak 6 hónapos körül jön ki de mielött nem láttuk jeleét a fogna már bántotta néha néha ami szakaszosan hol fáj pár napig hol eggy hónapig nem
2013. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben vagyunk, mi lett veletek?
2021. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!