Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném megpróbálni. Lehet már?

Szeretném megpróbálni. Lehet már?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a babám, üveges bébiételben nagyon szereti a gyümölcs+joghurt kombinációt. Szeretnék neki én csinálni natur joghurtból és barackból,banánból. Reszelt sajtot már kap a főzelékébe egy hete.
2009. aug. 26. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát amit leírtál azt 8 hó után szokták adni a babáknak. Én várnék még vele.
2009. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy várj még vele. ne szaladjatok ennyire, mert a végén nem fogod tudni, hogy mi az ami éppen kiütötte. kicsit én a sajtot is korainak tartom, de te tudod. esetleg lassan a tojássárgáját megpróbálhatod a főzelékébe, amikor nem sajtot teszel bele. bolti tejtermékekkel én még várnék azért. inkább adj neki egyelőre babajoghurtot csak.
2009. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A sajtot a dokink mondta, aki most nyaral és nem tudtam megkérdezni a joghurtról. Még várok akkor a sima joghurtal, és adom neki a bébiételest.

Köszönöm szépen a segítséget.

2009. aug. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!