Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Junius 12-én lesznek 3 hónapos...

Junius 12-én lesznek 3 hónaposak a babáim ikrek. Mikortól kezdhetek nekik megpróbálni hozzátáplálni és mivel?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem légyszives mert nem igazán tudom ezeket a dolgokat
2010. máj. 24. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még ráérsz nem ?
2010. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anyatejesek ?
2010. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
anyatejes babáknál féléves korban, tápszeres babáknál 4 hónapos korban szokták kezdeni.
2010. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Az enyém tápszeres volt és én is ráértem 6 hós korában.

Szerintem még nem szükséges elkezdened a hozzátáplálást, ráérsz pár hónap múlva is.

2010. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 3,5 hós volt, amikor elkezdtük a kóstoltatást, szóval kb. 1 hete.


Egy kérdésem belinkelem neked:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Ráérsz a hozzátáplálással augusztusig, sőt, akár nyár végéig is. Nem kell nagyon előrerohanni, lesz még idő a szilárd ételekre:)
2010. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne akarj allergiás babákat! 5-6 hónapos koráig ne adj nekik semmit, mert nincs kész a gyomruk. És ezt sajnos nem most látod, hanem 30 évesen jönnek elő az ételallergiák zöme, amik mind ide vezethetők vissza! Fagyaszd le a nyári gyümiket és nyár végén kezd el az ízlelgetést 3 naponta/új alapon! Teljesen felesleges elsietni, sőt....csak ártasz a gyomruknak!
2010. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor mindenki allergiás lenne, ha ez igaz lenne, már bocs. 36 évesen semmi allergiám nincs és ételérzékenységem sem. Annak idején nekem is ennyi idősen kezdték a hozzátáplálást és még tehéntejet is kaptam 1 éves korom előtt. Persze mindenki úgy óvatoskodik, ahogy akar a saját gyerekével.
2010. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem sok használható választ kapott a kérdező, csak hogy még NE tegye. Gondolom oka van, amiért már most felmerült a kérdés. Legjobb a gyerekorvossal egyeztetni, ő ismeri a babákat. Nekünk az orvos a 4 hót javasolta.
2010. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, le is írta a kérdező, h az a kérdése oka, h nemes egyszerűseggel nem tudja. ennyi. nem kell mindenben a betegséget, szorulást... látni... és mi nem volt használható? én pl. leírtam, h 4 és 6 hónapos kor táplálástól függően.
2010. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!