Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményak a Graco Quattro...

Véleményak a Graco Quattro tour duo testvérkocsiról? 2 év lesz a 2 gyerek között! Milyen típusú kocsi, megbízható?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kocsit nem ismerem. Nekünk Go Baby Go kocsink volt, mint a linken. Nagyon-nagyon szerettem, soha semmi bajom, bosszúságom nem volt vele. Keskeny, könnyen irányítható, jól rugózik. Bkv-nem utaztunk vele, de minden másra kiváló volt.

[link]

2013. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem Graco Studium Duo testvérkocsim volt, az én gyerekeim közt 13 hónap van. Nagyon szerettem, jó megbízható kocsi, buszra nem szálltam vele. Panelba nem ajánlom, csak ha nagy lift van.

Lehet jobban járnál testvérfellépővel, hány éves lesz a nagyobbik, mikor a kicsi születik? Én csak 1 évig használtam, a nagyobbik gyerkőcöm 2 éves kora után nem nagyon ült már babakocsiba.

2013. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan 2 év 3 hónap lesz!Quinny buzz kocsink van arra szerintem nem is szerelhető fellépő,meg az én gyerekem elég lusti nem szeret sétálni sem ezért gondoltam,szerintem kb. 1 évig ha használni fogjuk!Utána használom a picinek a quinnyt!
2013. jan. 2. 14:06
 4/5 bani82 válasza:

Szia kedves kérdező!


Nekünk Graco Quattro Tour Duo testvérbabakocsink van és csak ajánlani tudom neked.

Két kisfiam van, 15 hónap különbség van közöttük.

Mi két éve vettük a babakocsit, sokat segített nekem, mert nélküle ki sem tudtam volna mozdulni a két kicsivel. Akkor a nagyobbik fiam még gyakran elaludt út közben és nem tudtam volna cipelni. Nekem a testvér fellépő eleve nem tetszett és nem is lett volna praktikus, de embere válogatja...

A kocsira visszatérve könnyen irányítható, nagyon stabil, kirándulásra, utazáskor is magunkkal vittük, egyszerűen összecsukható.


Az első ülés két fokozatban dönthető, (kb: 130 fokban), a nagyobbik kis fiam így is tudott aludni benne.

A hátsó ülés 4 fokozatban dönthető, újszülött kortól használtuk.

Mindkét ülésnél 5 pontos biztonsági öv van, a hátsó kupola teljesen lehajtható, az első levehető.

Tartozékként van hozzá két lábzsák, és egy nagy esővédő, ami nagyon hasznos és jól megvédi a babákat és a kocsit is.

Amit még kiemelnék a sok jó tulajdonsága mellett, hogy nagy bevásárló kosara van, igaz mi kevésbé a vásárláshoz használtuk, inkább a két gyerkőccel járó dolgokat szállítottuk benne.


Mi már nem használjuk a miénket és a napokban döntöttünk úgy, hogy fájó szívvel, de megválunk tőle.

Ha érdekelne és még aktuális a dolog keress nyugodtan, szívesen válaszolok bármilyen kérdésre.

2013. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező végül hogy döntöttél?

Vettél kocsit vagy sem? ha igen milyen típust, márkát?


Most derült ki, hogy várandós vagyok kb. 20 hónapos lesz a kisfiam a kis tesó érkezésekor, júliusban töltötte az egy évet de még nem indult el.

Már most töröm a fejem hogy legyen kell-e nekünk ilyen kocsi a már meglévő 3 funkciós terep babakocsi és a lapracsukható sportkocsi mellé... Mindkettőt nagyon szeretjük és nehezen tudtuk megvenni mert magas szülők révén igazi kihívásnak tűnt megfelelő magasságú tolókarral rendelkező babakocsit találni.

Annak idején sportbabakocsi kapcsán néztem gracocat is de mind olyan alacsony tolókarunka tűnik...


Még nem kapkodom el, valószínűleg majd csak jövőre veszünk kocsit hátha addigra már a nagy meg sem ülne benne... De azért érdekelne a véleményetek.

2013. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!