Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülhőmérövel van valakinek...

Fülhőmérövel van valakinek tapasztalata? Milyen márka megbízható?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Omron van. 2009-be vettük, akkor volt a kisfiam 6 hónapos. 12.000 Ft volt, de megérte. Nagyon szeretem, pontos, pillanatok alatt megmérem neki a lázát. Éjjel is, fel sem ébred rá.
2012. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van. Ha jól dugom be, pontos. De csipog ha végez, így néha megijed a gyerek. Summer Grown egyébként, vagy vmi ilyesmi. Az eladó szerint nem nagyon van különbség a drágábbak és az olcsóbbak között.
2012. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mind jó,a lényeg, hogy tudd használni!! Sokan azt hiszik rosszat vettek, de nem, csak nem megfelelően teszik a fülbe. Ennek ez a titka. Ha egyszer ráérzel mind jó!!!
2012. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gracot ne vegyél, az biztos. Az Aldiban lesz homlok- és fülhőmérő akciósan asszem jan 3-tól, én beruházok egyre :)
2012. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco van, használhatatlan. Kezdjük ott, hogy újszülött füléhez hozzá sem lehet férni vele. A 2 évesemnél tudjuk használni, de már nem bízom benne.
2012. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt akarom pont megvenni én is.


[link]


barátnőmnek van és nagyon meg van vele elégedve.

2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
No, akkor máris megtudtam, hogy rosszul tudtam, ma megyünk is Aldizni :)
2012. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

megvettük, magamon teszteltem.

3x mértem meg a hőmet, és mind a 3x ugyan azt mutatta. Apán is teszteltem, nála is bejött. :D Homlokon mértem, a fül részét nem próbáltam. :)

2012. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk, én is teszteltem, jó :)

4-7.


és boldogat! :)

2013. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!