Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisbabámnak nagyon...

6 hetes kisbabámnak nagyon száraz és piros a bőre a két szeme közt, a szemöldököknél és a füle. Mivel kenhetném be amitől nem lesz kiütéses és nem is csípi?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem,csak az orvos által felírt fürdetővel fürdetem és se olajat se hintőport nem használok.
2013. jan. 2. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári babakrémmel lehet kenegetni nyugodtan.
2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ilyen volt. A fürdetőkrémmel kentem naponta 3-4-szer és pár nap alatt elmúlt.
2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Shea vajjal, szuper cucc :)
2013. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én popsikrémmel próbálkoznék első körben. Mi cinkoxidos Neogranormon popsikrémet használunk, az például elég zsíros és jól hidratál.
2013. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zsíros krém hogyan tud hidratálni?
2013. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Popsikrémmel próbálkoznák először. Off: még folyékony hintőport sem használsz? Az pedig nagyon jó!
2013. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanez volt. Bepanten-t nem ajánlom, mert nekünk nagyon kiszárította a bőrét, Sudocrem-mel 2x bekentem neki és az összes kiütése elmúlt. Utána néhány napig hidrofillel kentem, az helyrehozta a bőrszárazságot. Azóta gyönyörű a bőre.
2013. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!