Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen babakocsij...

Van valakinek ilyen babakocsija? Télen használta tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. jan. 2. 15:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg , én utáltam nagyon instabil babakocsi , majd nem felburul ha pakolsz rá valamit , mindenbe elakad . A gyerek lábai égnek álnak .
2013. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik ez a kocsi. Drága is szerintem, főleg, ha egy mózest, vagy bébihordót se adnak hozzá.

Én ezt venném: [link]

2013. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy sima van de az csak nyárra használtam. Szeretem, hogy picire összecsukható, de ennyi. Vettem egy régebbi fajta Stokke xplory V2-es kocsit most téltől és azt hiszem soha a büdös életben nem fogom használni a Zapp-ot. Amúgy 2 hónapig használtam. Elvileg téli lábzsákkal lehet télen is használni, de nekem az nem tetszik, hogy a háttámla gyakorlatilag NINCS. Szóval csak fel van függesztve a keretbe. Nekem lányos lila van, ha szeretnél ilyet venni és lányosat akkor írj egy privit!
2013. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól :( :( pedig úgy tetszik nekem olyan kocsi kéne amik nagyon könnyű és első naptól jó :)segítsetek tapasztalatot is írjatok köszi
2013. jan. 2. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok . Ezt nem igazán tudod újszülött kortól használni , mivel ahoz kell venned ugye mózest meg babahordozót . Mi a stokkera esküdök , könnyű ez is , éss nem is kell vigyáznod ne hogy felburuljon , ha valamit rápakolsz , a lábai se álnak égnek, nem is kell hajolgatnod , semibe nem akad el . Tökéletes , és ez is nagyon könnyű
2013. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hat sajna nincs rá 300 ezrem :(

ezt a videót néztem róla: http://www.youtube.com/watch?v=5c_FecIGy5Q

de úgy néz ki inkább nézek másik babakocsit..csak nem tudom milyet még

2013. jan. 3. 06:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor születik a babád? Mert ha tél után akkor szerintem nem lenne baj ezzel. Nekem mint mondtam a sima van, de pl rá lehet tenni hordizó! A maxi-cosi hordozók jók hozzá (van valami adaptere de nekem még az bontatlan) és az újszülőttnek való. Praktikus is, mert a kocsiba is jó a hordozó. De az venned kell hozzá biztosan. Aztán mikor már ülni fog tudni akkor tudod áttenni az ülésbe. Nyáron szuper. Nekem mikor elpilledt benne (mivel nem dönthető) egy nyakpárnát raktam a nyaka alá és tökéletes volt. De mellé nekem volt egy smart tricke 4 az 1-ben triciklim is ami fél éves kortól már használható, mert van leszerelhető lábtartója és az picit dönthető. Szóval inkább azt használtam. Igaz annyiba kerül mint egy babakocsi, de később tudom majd triciklinek használni. Tehát így van most a stokke-al együtt 3 járgányunk a bébitaxikat nem is számolva... Szóval kipróbáltam én már sok félét. Az igaz ahogyan a stokke-ra esküdő anyuka írta, hogy annál jobbat tolni nem lehet. De amíg nem volt meg a stokke addig a quinnyvel sem volt bajom. Sőt! Egészen megszerettem. Nagoyn tetszik pl az alakja. Csak tényleg olyan kis vékonyka a háta... Meg addigra beleszerettem a stokke-ba mert én akkor hallottam róla először mikor már majdnem 1 éves volt a lányom. És végül megvettem. Én 180-ért vettem meg használtan az előző típust teljes szettel. Féltem, ha újat vennék nem merném majd sárban-latyakban tolni:D A kislányom már tologatja, tehát így nem sajnálom, hogy nem új, mert mindennek nekimegy vele. De néha már volt olyan, hogy nagy bukkanónál megbillent a babakocsi vagy hasonló. Szóval ott mondjuk egy átlag kocsival el sem tudtam volna menni, de ettől függetlenül a stokke sem egy csoda járgány. Meg szerintem túl nagy. Maga az ülése és minden olyan hatalmas. Nekem elsőre nem tetszett emiatt és megbántam, hogy végül megvettem (postával jött), de már megszoktam ezt is. Sokkal kisebb a quinny ülése, de szerintem pont jó. Nekem tényleg csak az a bajom vele, hogy ,,nyári" babakocsinak gondolom, mert nincs semmi háttámlája csak a textil vagy az az anyag amiből ez van...
2013. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok . A vateráról belinkelek egy párat szerintem itt is megéri megvenni . Mi is használtan vettünk . [link]

[link]

2013. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi árban vannak ezek a babakocsik. Szerintem 100 ezer forint alatt is lehet találni minőségi, jó babakocsit!
2013. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!